Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu yeni bölüm neden yok? Avlu 27.yeni bölüm ne zaman başlayacak?
Avlu yeni bölüm neden yok? Avlu 27.yeni bölüm ne zaman başlayacak?
Avlu, Star TV'de her Perşembe yayınlanıyor. Demet Evgar'ın canlandırdığı Deniz karakteri, dikkat çeken, güzel ve akıllı bir kadındır. Aşık olduğu adamın şiddetine maruz kalınca hayat Deniz'i Avlu'ya götürür. Yabancı bir diziden uyarlanan Avlu diziseverlerin gözdesi... Peki Avlu yeni bölüm ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak? İşte merak edilen sorunun yanıtı ve diğer ayrıntılar...
Magazin 10 Ocak 2019 - 18:03

Avlu dizisinin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? Geçen haftanın üzerine dizinin bu akşam da yeni bölümü ekrana gelmeyince Avlu’nun akıbeti merak edildi. “Bir Avluya kaç ömür sığar?” sloganı ile geçen sezon ekrana gelmeye başlayan dizi Demet Evgar’ın müthiş oyunculuğu da eklenince dizi severlerin kalbine taht kurmayı başardı. Şimdi ise dizinin akıbeti araştırılıyor. Avlu 27.yeni bölüm ne zaman başlayacak? Yeni fragman yayınlandı mı? İşte son gelişmeler…

AVLU 27. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? YENİ FRAGMAN VAR MI?

Perşembe akşamları yayınlanan Avlu dizisi yeni yıl tatilinde. Dizinin yeni bölümünün 24 Ocak Perşembe akşamı ekranda olacağıiddia ediliyor. Yeni bölümden fragman ise gelmedi.

avlu1

AVLU 26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz ve Azra arasında yaşananlardan sonra, Yonca Hasret’e hesap soruyor. Hasret, başka çarelerinin olmadığını Eylül için bunu yapmaya mecbur kaldıklarını anlatır. Bu arada Zerrin, Kudret başka bir cezaevine naklettirmek için tanıdığı birine telefon açar. Azra, çaresizce ne yapacaklarını düşünürken Zerrin Özge’yi bıçaklayanın kim olduğunu öğrenmek için Hacer’i konuşturmaya çalışır. Hacer Kudret’in ismini vermez bu işi Özge’ye ve annesine gıcık olduğu için yaptığını söyler.

Kudret, bebeğin durumunun öğrenirken Azra ve Deniz’in birbirine girdiğin haberini alınca zevkten dört köşe olur. Kudret Vecdi’yi arayarak Azra’nın içeriye mal soktuğunu söyler ve onlara mal verenleri araştırıp bulmasını ve hesap sormasını ister. Bu arada Murat Deniz’e Melis ile konuşmasını tavsiye eder ama Deniz iyi olduğunu söyler.

avlu2

Azra’nın malı kaptırmasının ardından ona para verenler yolunu keserler. Azra’dan ya malı ya da verdikleri parayı geri isterler. Zerrin malın nasıl içeri girdiğini bulmak için gardiyanları odasında toplar ve onları tehdit eder. Zerrin, Kudret’i odasına çağırır ve yaptıklarının cezasını başka bir cezaevine nakledilerek ödeyeceğini söyler. Kudret deliye döner bunu yapamayacağını söylese de Zerrin onu dinlemez ve odasından zorla çıkarır.

Oktay, Zerrin’e malı bulamadığını söyler. Kudret, avluda Zerrin’in onu başka bir cezaevine naklettiğini anlatır. Ancak, onu gönderemeyeceğini buna gücünün yetmeyeceğini söyler. Naciye içinden “bir mikroptan kurtuluyoruz” deyince, Kudret onun üzerine yürür. Kudret vedalaşmak için bahçeye çıkar. Herkese Özge’ye iyi bakmalarını söyler.

Deniz, Zerrin’in odasına gelerek yılbaşı için bir parti yapmak istediklerini ve bunun için izin ister. Zerrin izin verir. Ardından da Kudret’i başka bir cezaevine naklettireceğini söyler. Deniz’den cezaevinde daha rahat yaşamaları için yardım ister.

Son güncelleme: 18:45 - 10.01.2019