Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ayça Tekindor kimdir? Zafer Alagöz’den Ayça Tekindor’a şaşırtan tepki
Ayça Tekindor kimdir? Zafer Alagöz’den Ayça Tekindor’a şaşırtan tepki
Ayça Tekindor, Zafer Alagöz'ün de yer aldığı Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 2016'yı beğenmediğini sosyal medyadan dile getirince Alagöz'de gelen tepki şaşkınlık yarattı. Peki Ayça Tekindor kimdir, kaç yaşındadır?
Magazin 6 Ocak 2018 - 19:30

Ayça Tekindor kimdir? Ayça Tekindor, 5 Ocak Cuma günü vizyona giren ‘Arif V 2016' filmi için sosyal medya hesabından, “‘Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film. Gerçekten şaşırdım” mesajını yayınladı.

45 yaşındaki şarkıcının yorumunu gören filmin oyuncularından Zafer Algöz, Tekindor’a twitter'dan sert bir cevap verdi. Algöz'ün, “IBAN'ı gönder, paranı geri göndereyim” mesajı şaşkınlık yarattı.

zafer-alagoz

AYÇA TEKİNDOR KİMDİR?

Ayça, tam adıyla Ayça Tekindor, 23 Haziran 1972’de doğmuştur. Türk pop müzik sanatçısıdır.

Zaga’da yer aldığı skeçlerle adını duyuran Ayça, Elli Kokkinou’nun “Masai” şarkısının Türkçe versiyonu “Yıkılıyo” ile üne kavuştu. Şarkıda, skeçlerinde ve yer aldığı reklam filmlerinde “Yıkılıyo”, “Şişt! Bıyıklı” ve “Degajeme doğru” gibi sözler kendisiyle özdeşleşmiştir. Aktör Çetin Tekindor’un yeğenidir.

İlk albümü “Yıkılıyo” 9 Ağustos 2004 tarihinde çıkmıştır. İlk albüme eklenen “Çekicek Kulaklarımı” şarkısıyla ve remix ilaveleriyle yayınladığı “Çekicek Kulaklarımı” albümü 27 Temmuz 2005’de yayınlanmıştır. Mete Özgencil’le çalıştığı üçüncü albümü “Ciddiyete Davet”i 7 Şubat 2008 tarihinde yayınlamıştır. Albümün çıkış şarkısı “Kanar mıyım” olmuştur. 2008 Yılı içerisinde Resmi İnternet ve Fan Club sitesi www.aycatekindor.biz açılmıştır. 2009 Ocak ayında ise çıkardığı Ayça adlı 2 şarkıdan oluşan MaxiSingle’ı ile tekrar sevenleriye buluştu. Ayça Tekindor TRT Müzik kanalında Deniz Yıldızı adlı programın sunuculuğunu yaptı.

Son güncelleme: 19:40 - 06.01.2018