Babaların Babası konusu ne? Babaların Babası filmi oyuncuları…

Babaların Babası, geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken 2016 yapımı komedi filmi olarak izleyicilerle buluştu. Başrollerini Ayhan Taş, Burak Satıbol, İsmail Demirci'nin paylaştığı Babaların Babası filmi konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Babaların Babası konusu ne?

Babaların Babası konusu ne? Babaların Babası filmi oyuncuları…

Babaların Babası filmi mafya komedisi tarzı ile izleyicileri eğlendirirken, aksiyon dolu sahneleri ile de heyecanlandırmayı başarıyor. Yönetmenliğini Raşit Çelikezer üstlendiği, senaryosunu ise Şenol Zencir ve Nuri Özgül’ün yazdığı film usta oyuncularla kurulu kadrosu ile dikkat çekiyor. Peki Babaların Babası konusu ne? Babaların Babası filmi oyuncuları…

BABALARIN BABASI KONUSU NE?

Ünlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ve 2016 yılının Nisan ayında vizyona giren yapımın konusu şöyle; birlikte iş yaptığı diğer mafya babalarının arkasından iş çevirdiğini öğrenen Nejdet, onlara bir ders vermek için harekete geçer.

Hazırladığı sürprizin en büyüğü ise uzun yıllardır herkesten sakladığı oğludur. Ancak konservatuar mezunu olan Berk balettir. Hiç bir şeyden haberi olmayan genç adamın en büyük hayali ise baş balet olmaktır. Balerin kız arkadaşı ile birlikte mütevazi bir hayat süren Berk kendini bir anda mafya babalarının hesaplaşması içinde bulur. Üstelik onların en büyüğü ve en korkulanı kendi öz babasıdır.

babalarin-babasi-filmi-oyunculari

BABALARIN BABASI OYUNCULARI KİM?

Babaların Babası filmin oyuncuları arasında Menderes Samancılar, Ali Sürmeli, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İsmail Demirci, Burcu Binici, Abidin Yerebakan, Barış Başar, Ömer Gecü, Erdal Cindoruk, Emre Kentmenoğlu ve Ayşen Sezerel yer alıyor.