Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bade İşçil: Türk ahlak yapısına uygun bulmuyorum
Bade İşçil: Türk ahlak yapısına uygun bulmuyorum
Oyuncu Bade İşçil, son zamanların hızla yükselen sosyal medya fenomenleri için çok ağır sözler söyledi.
Magazin 6 Mayıs 2019 - 08:11

Güzel oyuncu Bade İşçil, sosyal medya fenomenlerine ateş püskürdü. İşçil, “Onların hepsi balon. Kalite farklı bir şey. Bir an ekranda görünmekle olmuyor”dedi.

“GERÇEK HAYAT ÖYLE DEĞİL”

İşçil, filmlerde ve dizilerde boy gösteren, sosyal medya fenomenlerini eleştirdi. Meselenin, bulunduğun yeri korumak olduğunu belirten oyuncu, “O fenomenler balon. Kalite farklı bir şey. Bir an ekranda görünmekle olmuyor” dedi. Sosyal medyanın teşhir alanı olduğunu anlatan İşçil, “Herkes çok şık giyiniyor, gülüyor ve iyi yiyip içiyor…. Ama gerçek hayat öyle değil. Yaptıkları görgüsüzlük”dedi.

“BUNU AFİŞE ETMEK SAÇMALIK”

Herkes gibi normal bir yaşantısı olduğunu dile getiren oyuncu, “Sosyal medyada yemek görüntülerinin paylaşılmasını, Türk ahlak yapısına uygun bulmuyorum. Bunu afişe etmek saçmalık. Bazen, ‘Bir hesap açayım, evi silerken, ütü yaparken görsünler ki, bizim de normal insan olduğumuzu anlasınlar’ diyorum. Bu iş ticarete dönüştü. İnsanlara ‘Bu marka ürünü yiyeceksin, buraya gezmeye gideceksin’ şeklinde dayatılıyor” açıklamasını yaptı.