Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Behram Paşa rolünde izlediğimiz Adnan Koç tutuklandı
Behram Paşa rolünde izlediğimiz Adnan Koç tutuklandı
İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonda yakalanan, Muhteşem Yüzyıl dizisinde "Behram Paşa" rolüyle tanınan oyuncu Adnan Koç ve 2 kardeşi tutuklandı.
Habip ATAM
Magazin 22 Mart 2018 - 13:32

Operasyon İstanbul Emniyeti’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. Narkotik Polisi, torbacı olarak adlandırılan uyuşturucu satıcısı Sinan B.yi Avcılar’da takibe aldı. Ekiplerin peşine düştüğü Sinan B. İçerenköy’de Muhteşem Yüzyıl’da Behram Paşa rolünde oynayan Adnan Koç’la buluştu.

adnan-koc

İkili bir kafeye girdiğinde polis operasyon düzenledi. Uyuşturucu torbacısı, Adnan Koç ve 3 kardeşi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda Adnan Koç’un üzerinde 5 kullanımlık Kokain ele geçirildi. Kafedeki aramalarda ise metamfetamin ve ecstasy hap ele geçirildi. Polisin yaptığı baskında, şüphelilerin uyuşturucuları polise vermemek konusunda direndiği öğrenildi. Şüpheliler hakkına “Polise direnmek” hakkında da işlem yapıldığı öğrenildi.

img-20180322-wa0012

ÜNLÜLERİN TORBACISI

Gözaltına alınan Sinan B.’nin ünlülere uyuşturucu sattığı öne sürüldü. Şüpheli Emniyet’teki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Buradaki işlemlerin ardından oyuncu Adnan Koç ve 2 kardeşi tutuklandı.

Serhan Onat

Serhan Onat

Sinan B.’nin oyuncu Serhan Onat’a da uyuşturucu sattığı iddia edildi. İstanbul Narkotik Polisi’nin Serhan Onat hakkında geçtiğimiz hafta uyuşturucu kullanmaktan işlem yaptığı öğrenildi. Serhan Onat’ın denetimli serbestlik uygulanarak bırakıldığı belirtildi.

POLİSE DİRENMİŞLER

Sinan B.’den uyuşturucu aldıkları sırada yakalandığı öne sürülen Adnan Koç ve 4 şüpheli ise Emniyet’teki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

_20180322_131724
Son güncelleme: 20:41 - 22.03.2018