Bergüzar Korel: 15 yıl sonra…

Oyuncu Bergüzar Korel geride bıraktığımız haftalarda ayaküstü sorularını yanıtladığı muhabirlere oyunculuğu bıraktığını söylemiş ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Bergüzar Korel: 15 yıl sonra…

Halit Ergenç ile mutlu bir evlilik sürdüren ve şimdilerde şarkıcılık yönünü ön plana çıkartan oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz haftalarda yaptığı ‘oyunculuğu bıraktım’ açıklamasına yeni bir yorumda bulundu. Uzun bir aradan sonra tiyatro sahnelerine döneceğinin müjdesini veren Korel, geride bıraktığımız akşam katıldığı bir etkinlik sonrasında muhabirlerin sorularına yanıt verdi. Korel 15 yıl sonra yeniden tiyatro sahnelerine dönecek olmanın heyecanını yaşadığı söyleyerek şu açıklamayı yaptı:

“Seyircilerin beni tanımadığı dönemde tiyatroda oynuyordum. Küçük küçük rollerdi… Şimdi 15 yıl aradan sonra bir oyun oynayacağım. Bir annenin eşinden gördüğü hem ruhsal, hem de fiziksel şiddeti anlatıyor. Ben bunu daha önce de söylemiştim… Asla kırmızı çizgilerim yok, oyun yapıyor olmaktan çok mutluyum. Şuan oyuna konsantre oldum. Zaten bu sezonun sonuna geldik. Şuan dizi projem yok. Asla ‘Oyunculuğu bırakacağım, sadece şarkı söyleyeceğim’ diye bir şey yok. Zaten oyuncu olarak şarkı söylüyor olabilmemiz, dans edebiliyor olmamız lazım.”

Bergüzar Korel cesur dekolteleriyle dikkat çekiyor İlginizi Çekebilir Bergüzar Korel cesur dekolteleriyle dikkat çekiyor