Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show neden yok? Beyaz Show yeni bölüm ne zaman? İşte 5 Ocak Kanal D yayın akışı…
Beyaz Show neden yok? Beyaz Show yeni bölüm ne zaman? İşte 5 Ocak Kanal D yayın akışı…
Beyaz Show Kanal D yayın akışında bu akşam yok. Fenomen program Beyaz Show'un takipçileri neden yok, yeni bölüm nze zaman sorularının yanıtlarını Google üzerinden araştırıyor. Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu program her hafta konukları ile olan sohbetleri ile eğlendirirken öte yandan skeçleri ile izleyiciyi kahkaya boğuyor. 5 Ocak Kanal D yayın akışında Beyaz Show yeni bölüm yerine tekrarı yayınlanacak. Peki Beyaz Show yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu akşam neden yok?
Magazin 5 Ocak 2018 - 18:40

Ekranların fenomen talk show programı Beyaz Show, bu sene 21. sezonuna girdi. Bu hafta Kanal D yayın akışında bulunmayan Beyaz Show yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ve neden yok sorularının yanıtları araştırılıyor. Beyaz Show yeni bölümün konukları da henüz belli olmuş değil. Cuma gecelerini kahkahaya boğan programın yeni bölümü yerine tekrarı yayınlanacak. Peki Beyaz Show Kanal D yayın akışında neden yok? İşte 5 Ocak Kanal D yayın akışı…

BEYAZ SHOW NEDEN YOK?

21 yıldır yayınlanan ekranların fenomen programı Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak. Beyazıt Öztürk'ün sunumuyla yayında olan ve her hafta birbirinden ünlü konukların yer aldığı program yılbaşı nedeniyle 1 haftalık ara verdi.

BEYAZ SHOW YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile 20 yılı aşkın süredir Kanal D ekranlarında olan Beyaz Show 2 haftalık bir ara sonrasında 12 Ocak Cuma günü saat 23.45’te ekranlarda olacak.

beyaz-show

KANAL D YAYIN AKIŞI 5 OCAK

12:45 – Ekip Şahane

15:00 – Hıçkırık

16:00 – Arak Sokaklar

18:45 – Ahmet Hakan’la Kanal D Haber

20:00 – Elimiz Mahkum

22:15 – Mandıra Filozofu

00:00 – Beyaz Show (tekrar)

02:15 – Mandıra Filozofu

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dövüş sanatlarının usta ismi dünyaca ünlü aktör Jean-Claude Van Damme, Siyah İnci dizisiyle ekranda boy gösteren Tolgahan Sayışman, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Hande Erçel, pop müziğin sevilen ismi Gökçe, Fenerbahçe Erkek Basketbol takımı oyuncuları Gigi Datome ve Melih Mahmutoğlu oldu.

Cuma gecelerinin eğlencesi Beyaz Show, muhteşem konukları ve yepyeni içeriğiyle yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.