Beyaz’dan Hadise’ye boşa giden bloklama!

O Ses Türkiye yarışması bu sene jüri koltuklarına eklenen yeni bir butonla başlamış, bu butonla birlikte jüri üyelerinin birbirlerini engellemesi mümkün kılınmıştı. Söz konusu buton dün akşam Beyaz tarafından Hadise için kullanıldı.

Beyaz’dan Hadise’ye boşa giden bloklama!

Yaptığı esprilerle yarışmaya renk katan jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk dün gece 18 yaşındaki yarışmacı Bilge Berkin İmren için Hadise ile yarıştı. Yabancı bir şarkı ile jürinin karşısına çıkan Bilge’nin performansını beğenen Beyaz ve Hadise koltuklarını kıza çevirdiler, ancak Beyaz kısa süre sonra bloklama butonunu kullanarak Hadise’yi devre dışı bıraktı.

Yaptığı hareketle ilgili konuşan Beyaz, “İçim şişti bloklanmaktan, bundan sonra buna müsaade etmiyorum ve istediğimi alıyorum” dedi. “Bulmuşum harika bir sesi, kaçırır mıyım? Savaşmak istedim” diyen Beyaz, yarışmacıya da “Hoşuna gitti mi?” diye sordu. Bilge Berkin İmren ise yarışmaya gelmeden önce Murat Boz’u ya da Beyaz’ı seçmeyi düşündüğünü belirtti. Beyaz, bunun üzerine Hadise’yi boşuna blokladığını söyledi. Beyaz’ın sempatik tavırları geceye damga vurdu.