Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Aile Hikayesi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Aile Hikayesi 13. son bölüm izle
Bir Aile Hikayesi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Aile Hikayesi 13. son bölüm izle
Bir Aile Hikayesi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Aile Hikayesi yeni sezona başladı. 13. bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Son bölümde, Reyhan ehliyet sınavına hazırlanırken, Cem en büyük destekçisi olur ancak aynı desteği çocuk yapmak konusunda Reyhan’dan göremez. Reyhan’ın anne olma korkusu çiftin arasını açar. Peki Bir Aile Hikayesi son bölümde başka neler yaşandı?
Magazin 14 Eylül 2019 - 23:13

Serkan Keskin’in oyuncu kadrosuna katıldığı Bir Aile Hikayesi dizisini son bölümüne sürpriz evlenme teklifi damga vurdu. İşte Bir Aile Hikayesi 14. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylar…

BİR AİLE HİKAYESİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Reyhan ehliyet sınavına hazırlanırken, Cem en büyük destekçisi olur ancak aynı desteği çocuk yapmak konusunda Reyhan'dan göremez. Reyhan'ın anne olma korkusu çiftin arasını açar.

BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜM İZLE

Evleneceği gün odasında bilincini kaybetmiş halde bulunan Şakir iki gündür yoğun bakımdadır. Mahur bir an olsun yanından ayrılmaz. Reyhan Mahur'la uzun süredir konuşmamalarına rağmen dayanamaz ve hastaneye gelir.

Erdem Beste'ye hoşuna gideceğini düşündüğü bir sürpriz hazırlar ancak beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Beste zayıflamak için yepyeni bir yöntem bulur ancak Erdem'in desteğini alamaz. Ceylan'ın ise Erdem'den vazgeçmeye niyeti yoktur. Sonunda amacına bir adım daha yaklaşmanın yolunu bulur.

Şakir için hastanede bekleyen Berk Nil'in de orada çalıştığını öğrenir. Fırsatını bulup, onunla konuşmaya çabalar ancak bu kez işi çok zordur. Zira Nil'in evlenmek üzere olduğu kişi de aynı hastanede doktordur.

Son güncelleme: 08:39 - 15.09.2019