Sözcü Plus Giriş

Bir Deli Rüzgar 3. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Gökçe’ye soğuk duş!

Bir Deli Rüzgar’ın 3. yeni bölümden 2 yeni fragman geldi. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmandan sonra 2. yeni fragman bu akşam yayınlandı. Bir Deli Rüzgar 3. bölüm yeni fragmanda Uğur içindeki öfkeyi göstermeye başlar ve Gökçe’yi kovar. Annesi Melike ile de hastanedeki konuşmadan sonra yüz yüze gelir. İşte Bir Deli Rüzgar 3. yeni bölüm 2. fragmanı…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:10, 27/09/2018
Bir Deli Rüzgar 3. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Gökçe’ye soğuk duş!

Bir Deli Rüzgar 3. yeni bölüm fragmanı geldi. Yayınlanan yeni fragmanda Melike'nin ailesini nasıl kaybettiği anlatılır. Ancak Melike'nin ünlü olmak uğruna fena ettikleri bitmemiştir. Oğlu Uğur peşini bırakmamaktadır.  Şöhret yolunda ilk adımlarını atan Gökçe ise ve tokat üstüne tokat yer. Uğur adeta annesine duyduğu öfkenin acısını aynı ona benzeyen Gökçe’den çıkarmak istiyor. Ancak Gökçe’nin dünyadan haberi yok. Gökçe’nin yüreği bir kez daha baba acısıyla yanar.

FOX TV tarafından yayınlanan Bir Deli Rügzar 13. bölüm ilk fragmanda Sevim Soylu’nun hamile olduğu gazete manşetlerine çIkıyor. Melike doğduğu mahalleden kovuluyor. İşte Bir Deli Rüzgar 3. Yeni bölüm 2. fragmanı…

BİR DELİ RÜZGAR 3. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN YAYINLANDI


BİR DELİ RÜZGAR 3. YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

Yayınlanan 13. bölüm fragmanında; Gökçe stüdyoya giriyor. Uğur’un amacının farkında bile değildir. Melike’nin ona söylediği ‘vazgeçmek yok’ sözünden güç alır.

BİR DELİ RÜZGAR SON BÖLÜM ÖZETİ: 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melike Candan vurulur. Acilen hastaneye kaldırılır. Durumu kritiktir. Ambulanstayken cep telefonundan oğlu gibi gördüğü Tunahan’ı ararlar. Tunahan hastaneye geldiğinde Melike ameliyata alınmıştır. İlk sahne deneyiminin ardından Gökçe seyircinin ilgisinden pek memnun kalmaz. Uğur ilk gece için bunun yeterli olduğunu zamanla daha da iyi olacağını söyler ama Gökçe’nin o kadar zamanı yoktur…

MELİKE CANDAN GAZİNODAN KOVULUYOR

Melike Candan çalıştığı gazinodan kovulmuştur. Fakat son bir hamle yaparak Sevim Soylu’ya bir not iletir. Notta sadece çalışmak istediğini başka bir amacının olmadığı yazılıdır. Bir de “Bir Demet Yasemen” adlı şarkıyı istek yapar.

Polis hastaneye gelir. Tunahan olanı biteni anlamaya çalışır. Fakat bir türlü anlam verememektedir.  Gökçe, patronu Uğur’la eğlenirken Tunahan Gökçe’yi arar fakat Gökçe telefonu yüzüne kapatır.

Melike Candan Sevim Soylu’nun araya girmesiye Hicran Gazinosuna tekrar geri döner. Sevim Soylu, Melike’ye onun şantajından değil yaptıklarının hesabını burnundan fitil fitil getirmek için bunu yaptığını söyler.

UĞUR İNTİKAM PEŞİNDE

Uğur Gökçe’yi evine bıraktıktan sonra mekanına gider. Adamlarından biri, Melike’yi vuran kişinin resmini gösterir. Uğur, Gökçe’ye yaptıklarının hesabını sorma derdindedir. Fakat bir sorun vardır. Melike Candan’ı vurduktan sonra sırra kadem basmıştır.

Melike evinde ailesini özellikle babasını düşünüp hüzünlenir. Kemancı Ali onu ziyarete gelir. Beraber çay içerlerken Sevim Soylu’nun hamile olduğunu ona da söyler. Çay içip dertleşirlerken Ali’den onu mahallesine götürmesini ister. Ailesinin oturduğu eve girer ancak babası onu görünce evi terk eder. Annesi ve kız kardeşi Melike’ye içten karşılarken küçük kardeşi Ercan yüz vermez. Annesine para verir ancak parasını kabul etmez.

Melike’nin babası mahalle kahvesinde oyun oynayanların kızı ile ilgili tacizlerine dayanamaz ve kavga çıkar. Kavganın ardından Babası Melike’yi evden kovar.

YAŞAMLA ÖLÜM ARASINDA İNCE BİR ÇİZGİ

Melike’nin ameliyatına eski bir hayranı olan Profesör Cenap Tunç girmiştir. Ameliyat çok zorlu geçmektedir. Melike yaşamla ölüm arasındaki ince çizgidedir. Ameliyatta kalbi durur.

Reşat’ın abisi Ahmet Barut geri dönmüştür. İşleri büyütmek derdindedir. Reşat’a planlarını açıklar. Melike Candan bu sırada sahneye çıkmıştır. Reşat Melike’ye takılmıştır ve abisini duymaz. Ahmet Barut, Reşat’tan Melike’nin çok fazla sahnede kalmamasını ister. Çünkü ayak takımı dediği gazino müşterilerini istememektedir. Melike’nin sahnesi kısa tutulur.

BİR DELİ RÜZGAR 2. BÖLÜM İZLE

GÖKÇE AMACINA ULAŞABİLECEK Mİ?

Melike’yi vuranlar bir dağ evinde saklanmaktadır. Uğur’un adamları saklandığı yeri bulmuştur. Melike, Cenap’ın müdahaleleri ile hayata tutunmuştur. Seyircinin yoğun tezahüratı ile tekrar sahneye çıkar. Bu sırada tezahüratları duyan Sevim Solu hışımla Ahmet’in odasına gider ve hesap sorar.

Melike’nin babası mahallede kahvesinde kendisine sataşanlardan birini bıçaklar. Gökçe ve Tunahan Melike’den gelecek iyi haberi beklemektedir. Gökçe, Tunahan’a Melike Candan ile nasıl tanıştıklarını sorar. Tunahan herşeyi anlatır. Hastanede beklerken Uğur gelir ve Gökçe’ye onu amacına ulaştırabilecek bir isim verir. Ancak Gökçe’nin hemen gitmesini ister.

MELİKE’NİN TALİHİ DÖNÜYOR

Melike ameliyattan sağ salim çıkmıştır. Henüz hayati tehlikeyi atlatamamış olsa da umut kesilmez. Melike’nin ailesi yaşanan son olaydan sonra mahalleden taşınır. Melike gittiklerine inanamaz. Mahalleliye nereye taşındıklarını sorar ancak hiç kimseden cevap alamaz. Babasının birini bıçakladığını da işte o zaman öğrenir.

Tam bu sırada Melike’nin kötü giden talihi döner. Reşat Barut, bundan sonra uvertür olarak sahneye çıkacağını ve kendisine ait elbiselerin dikileceğini ayrıca bir plak da dolduracağını söyler. Melike çok mutludur. Babası Sadık Candan mahkemeye çıkar ve 6 yıl ceza alır.

Gökçe, Uğur’un kendisine verdiği adrese gider. Uğur, Melike’yi vuranları bulmuştur. Saklandıkları eve baskın yapar. Hepsini dövüp ağaca bağlar ve polise teslim eder. Fakat yanına bir şey almıştır. Annesini vuranın tetik parmağını… Uğur Melike Candan’ın oğludur…

Yayınlanma Tarihi:22:13,