Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Ve sahne Yılmaz’ın! (Bir Zamanlar Çukurova 9. son bölüm izle)
Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Ve sahne Yılmaz’ın! (Bir Zamanlar Çukurova 9. son bölüm izle)
Bir Zamanlar Çukurova 9. son bölümü ile ekrana geldi. Yılmaz, Züleyha’nın bebeğinin kayıp olduğunu öğreniyor ve suçlanmamak için bebeği buluyor. İşte Yılmaz kendi oğlunu ilk kez bu yolla kucağına alıyor. Demir huğlarda bebeğini ararken birinin ölümüne sebep oluyor. Hünkar oğlunun yaşadıklarından kendini sorumlu tutuyor. Yılmaz, Demir ile Züleyha’nın karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ve Züleyha, Yılmaz’ın yaşadığını öğreniyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 9. son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Kasım 2018 - 22:35

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV'de yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Züleyha, Yılmaz sayesinde bebeğine kavuşuyor. Demir sinirli tavırları ile huğlarda birinin kalp krizi geçirmesine sebep oluyor. Huğlarda Yamanlar'a karşı tepki başlıyor. Züleyha, Demir'in bir şeyler sakladığının farkında ama Yılmaz'ın yaşadığını aklına bile getirmiyor. Ta ki Yılmaz'ı kanlı canlı karşısında görene kadar. Yılmaz bambaşka bir halde Züleyha ve Demir'in karşısına çıkıyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 9. son bölümde başka neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı geldi.İşte merak edilen tüm detaylar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


 

demir

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 9. BÖLÜM ÖZETİ

Adnan bebek kayboluyor. Yılmaz huğlara gidiyor ve bebeğinin kayıp olduğunu söylüyor. Ancak oradaki kimse bilmiyor. Bir adam Demir'in gelip tehditler savurması ile kalp krizi geçiriyor. Züleyha bebeğinin yokluğunu kabullenemiyor. Hünkar evden çıkmasın diye onu odasına kilitliyor.

Sonra da Sabahattin ile ilaç vermeye yanlarına gidiyor. Ancak Züleyha bağırarak onları kovuyor. Demir, Züleyha'nın yanına gidiyor. Züleyha çıldırmış gibi ‘beni bırakın, oğlumu ben arayacağım' diye haykırıyor. Demir, Züleyha'ya söz veriyor.

Demir aramalarda Gaffur'dan hiçbir şey istemiyor. Saniye kocasını dolduruyor. Tahrik dolu sözler ederek bebeği bulmasını söylüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

YILMAZ, ADNAN BEBEĞİ BULUYOR

Yılmaz, Fekeli'nin yanında yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Yılmaz ile Fekeli Demir'in bebeğinin kayıp olduğunu öğreniyor. Yılmaz çocuğu onun kaçırdıklarını düşüneceklerini söyleyerek telaşla evden çıkıyor. Yılmaz önce huğlara gidiyor ve ağıt yakan insanları görüyor. Nazire yaşananları anlatıyor. Nazire çocuğu kaçıranın kim olabileceğini Yılmaz'a söylüyor. Çocuğunu kaybeden bir ailenin geçtiğimiz ay bebeklerini kaybettiklerini söylüyor. Bebeği sahipsiz sanıp alabileceklerini de belirtiyor. Nazire haksız da değil. Tahmin ettiği kişilerin yanında Adnan bebek. Ayrıca Gaffur da bebeğin yerini öğreniyor. Zengin oldum diyerek koşarak çiftliğe gidiyor.

yilmaz

YILMAZ OĞLUNU İLK KEZ KUCAĞINA ALIYOR

Yılmaz, Adnan bebeği buluyor. Aileyi ikna edip bebeği alıyor. İşte Yılmaz o an oğlunu ilk kez kucağına alıyor. Yılmaz bebeği pusetine bırakıyor ve silahı ile havaya ateş açıyor. O sırada Gaffur da gelip bebeğin yerini bulduğunu söylüyor. Züleyha silah sesi ile kendini dışarı atıyor. Demir bebeği pusetinde buluyor. Züleyha bebeğine kavuşuyor. Bu anlar Saniye'yi bile ağlatıyor.

ZÜLEYHA ŞÜPHE İÇİNDE

Züleyha bebeğinin tok olduğunu fark ediyor. Demir'e seninle kim uğraşıyor diye soruyor. Züleyha sürekli kilitli evde kaldığını söyleyerek şüphelerini sıralıyor. Demir inatla yalanlıyor.

zuleyha

HUĞLAR, YAMANLAR'A TEPKİLİ

Huğlarda ölen adam yüzünden Demir'e karşı bir tepki oluşturuluyor. Gaffur ölen işçinin haberini Hünkar'a veriyor. Hünkar, Demir'e kızıyor. Sonra da huğlara baş sağlığına gidiyor. Yemek vereceğini ve dua okutacağını söylüyor. Ancak huğlarda tepki ile karşılaşıyor. Yemek veriliyor ama kimse yemeklerden almıyor.

YILMAZ ZÜLEYHA İLE KARŞI KARŞIYA

Yılmaz, Züleyha ve Demir'in karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yemeğe gitmeye hazırlanan Züleyha kırmızı elbisesi ile göz kamaştırıyor. Yılmaz yepyeni bir görünümle Yamanlar'ın karşısına çıkıyor. Züleyha, Yılmaz'ı görüyor. Hünkar ile Demir ise şaşkınlık içinde…

 

Son güncelleme: 00:06 - 28.11.2018