Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm fragmanı geldi! Olaylar bir kez daha alevleniyor! (Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izle)

Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölümü ile ekrana geldi. Son bölümde Demir Sanayi Odası’nın yeni başkanı oluyor. Yılmaz bu yenilgiyi kabul etmekte zorlansa da kendini toparlıyor. Gaffur ve Saniye evden kovuluyor, Veli öldürülüyor. Yılmaz, Fekeli'nin 'suhuletle' öğüdünü sonunda anlıyor. Züleyha'nın açık arttırmada satışa çıkarılan kırlenti Demir ile Yılmaz arasında yeni bir savaş konusu oluyor. Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izleme linki..

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 19:21, 28/02/2019
Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm fragmanı geldi! Olaylar bir kez daha alevleniyor! (Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izle)

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV'de yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Demir, Züleyha'ya araba alıyor. Bu araba Züleyha'nın kaçış planının bir parçası oluyor. Gaffur'un Yılmaz'ı öldürmeye çalışması Demir'i çileden çıkarıyor. Canını bağışlasa da Saniye ile beraber evden kovuluyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 16. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detaylar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 16. BÖLÜM ÖZETİ

Sanayi Odasının ilk başkanı Demir oluyor. Yılmaz da adaylar arasında ve Demir'in başkanlığa ilk adım atışını izliyor. Ancak Demir konuşurken salonu terk ediyor ve konuşmasını dinlemiyor. Yılmaz bu yenilgiyi kabul edemiyor. Demir'in oyları para ile satın aldığını söylüyor kendi kendine…

demir

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ZÜLEYHA'NIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Demir, Züleyha'ya araba alıyor. Saniye ve Şermin kıskançlık içinde arabayı izliyorlar. Züleyha arabası için mutlu oluyor. Kapıda Demir gelince onun başkanlık seçimlerini kazandığını da öğrenince sevinerek Demir'e sarılıyor. Hünkar, oğlunu önce tebrik ediyor sonra da 1 oyla kaybettiğini öğrenince sinirleniyor. Demir, Yılmaz'ın başarısının altında Fekeli olduğunu söylüyor.

bir-zamanlar-cukurova-dizisi

FEKELİ, YILMAZ'I KENDİNE GETİRİYOR

Yılmaz bir türlü kaybetmeyi kabullenemiyor. Fekeli onunla konuşarak onu sakinleştirmeye çalışıyor. Demir'in bir oyun oynadığını söylüyor. Fekeli Demir kadar ona yalan söyleyenlerin de hatalı olduğunu anlatıyor ve sadece bir muharebe kaybettiğini söylüyor.

Züleyha mutfakta konuşulanlara kulak misafiri oluyor. Yılmaz'ın adını duyuyor. Ayrıca Saniye'nin Gülten'i Yılmaz konusunda uyardığını da duyuyor. Bir sinirle içeri giriyor. Sonra Hünkar'ın yanına gidip Demir'in seçimi nasıl bir farkla kazandığını soruyor. Hünkar, Yılmaz'ın başkanlığa adaylığını koyduğunu anlatıyor.

GAFFUR KOVULUYOR

Sabahattin, Demir'e Gaffur'un Yılmaz'ı boğmaya çalıştığını söylüyor. Demir kendini kaybediyor. Gaffur'un boğazına yapışıyor. Saniye Demir'i Gaffur'un üzerinden indirmeye çalışıyor ama Sabahattin gelip Gaffur'u kurtarıyor. Hünkar ve Züleyha da bağrışmaları duyup geliyor. Demir, Gaffurlar'ı evden kovuyor. Saniye yalvarsa da Hünkar onu azarlayarak kovuyor.

VELİ ÖLÜYOR

Veli ölüyor. Yılmaz haberi gazeteden okuyor. Hünkar da gazetedeki ölüm haberini Şermin'e gösteriyor. Şermin Veli yüzünden büyük borç batağında. Züleyha da merak edip Şermin'e gidiyor. Bu sırada Züleyha da ölüm haberini alıyor. Şermin'in gözyaşlarını da sorgulayan Züleyha bu gizemli ölümün nasıl gerçekleştiğini merak ediyor. Züleyha eve gidince de Hünkar'a bu hadise ile alakaları olup olmadığını soruyor. Züleyha bunu kim yaptıysa iyi yaptı diyor. Yılmaz'ın da onun yüzünden katil olduğunu anlatıyor.

İlginizi ÇekebilirUğur Güneş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Uğur Güneş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

 

İlginizi ÇekebilirHilal Altınbilek kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Hilal Altınbilek kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi:23:10,