Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz ile Demir arasında yeni savaş! Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izle)
Yılmaz ile Demir arasında yeni savaş! Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izle)
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı geldi mi? Yayınlanan son bölümde; Demir, Züleyha'ya araba alıyor. Bu araba Züleyha'nın kaçış planının bir parçası oluyor. Gaffur'un Yılmaz'ı öldürmeye çalışması Demir'i çileden çıkarıyor. Canını bağışlasa da Saniye ile beraber evden kovuluyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 16. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detaylar…
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Aralık 2018 - 23:15

Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölümü ile ekrana geldi. Son bölümde Demir Sanayi Odası'nın yeni başkanı oluyor. Yılmaz bu yenilgiyi kabul etmekte zorlansa da kendini toparlıyor. Gaffur ve Saniye evden kovuluyor, Veli öldürülüyor. Yılmaz, Fekeli’nin ‘suhuletle’ öğüdünü sonunda anlıyor. Züleyha’nın açık arttırmada satışa çıkarılan kırlenti Demir ile Yılmaz arasında yeni bir savaş konusu oluyor. Bir Zamanlar Çukurova 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 16. son bölüm izleme linki..

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ZÜLEYHA’NIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Demir, Züleyha’ya araba alıyor. Saniye ve Şermin kıskançlık içinde arabayı izliyorlar. Züleyha arabası için mutlu oluyor. Kapıda Demir gelince onun başkanlık seçimlerini kazandığını da öğrenince sevinerek Demir’e sarılıyor. Hünkar, oğlunu önce tebrik ediyor sonra da 1 oyla kaybettiğini öğrenince sinirleniyor. Demir, Yılmaz’ın başarısının altında Fekeli olduğunu söylüyor.

demir-4

FEKELİ, YILMAZ’I KENDİNE GETİRİYOR

Yılmaz bir türlü kaybetmeyi kabullenemiyor. Fekeli onunla konuşarak onu sakinleştirmeye çalışıyor. Demir’in bir oyun oynadığını söylüyor. Fekeli Demir kadar ona yalan söyleyenlerin de hatalı olduğunu anlatıyor ve sadece bir muharebe kaybettiğini söylüyor.

Züleyha mutfakta konuşulanlara kulak misafiri oluyor. Yılmaz’ın adını duyuyor. Ayrıca Saniye’nin Gülten’i Yılmaz konusunda uyardığını da duyuyor. Bir sinirle içeri giriyor. Sonra Hünkar’ın yanına gidip Demir’in seçimi nasıl bir farkla kazandığını soruyor. Hünkar, Yılmaz’ın başkanlığa adaylığını koyduğunu anlatıyor.

GAFFUR KOVULUYOR

Sabahattin, Demir’e Gaffur’un Yılmaz’ı boğmaya çalıştığını söylüyor. Demir kendini kaybediyor. Gaffur’un boğazına yapışıyor. Saniye Demir’i Gaffur’un üzerinden indirmeye çalışıyor ama Sabahattin gelip Gaffur’u kurtarıyor. Hünkar ve Züleyha da bağrışmaları duyup geliyor. Demir, Gaffurlar’ı evden kovuyor. Saniye yalvarsa da Hünkar onu azarlayarak kovuyor.

bir-zamanlar-cukurova-dizisi

VELİ ÖLÜYOR

Veli ölüyor. Yılmaz haberi gazeteden okuyor. Hünkar da gazetedeki ölüm haberini Şermin’e gösteriyor. Şermin Veli yüzünden büyük borç batağında. Züleyha da merak edip Şermin’e gidiyor. Bu sırada Züleyha da ölüm haberini alıyor. Şermin’in gözyaşlarını da sorgulayan Züleyha bu gizemli ölümün nasıl gerçekleştiğini merak ediyor. Züleyha eve gidince de Hünkar’a bu hadise ile alakaları olup olmadığını soruyor. Züleyha bunu kim yaptıysa iyi yaptı diyor. Yılmaz’ın da onun yüzünden katil olduğunu anlatıyor.

 

Son güncelleme: 09:47 - 26.02.2019