Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm fragmanı yayında! Demir’in yatağındaki sürpriz isim!

Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Çukurova'da bir kez daha gerilim üst seviyelere çıkıyor. Demir, Züleyha'ya Yılmaz'ın aşkının gerçek olmadığını ima ediyor. Şermiş kendini kaybediyor ve kapıyı balta ile kırarak Yamanlar'ın evine giriyor. Ayrıca Demir ile Seher aynı yatakta görülüyor. Demir, Seher'i görünce şaşırıryor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm fragmanı...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 30. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha oğlu ile vakit geçirmekten çok mutlu oluyor. Demir, Züleyha'nın sadece oğlu ile güldüğünü anlıyor. Demir konuyu Hünkar'a açsa da Hünkar bu konuda kararlı.

ZÜLEYHA, HÜNKAR VE FEKELİ'Yİ YAKALIYOR

Hünkar ve Fekeli geçirdikleri geceden sonra Züleyha'ya yakalanıyorlar. Fekeli, Hünkar'ı aramışken Züleyha tesadüfen telefonu açıyor ve Hünkar ile Fekeli arasında bir şeyler olduğunu anlıyor. Ancak Züleyha'nın dikkatsizliği onu ele veriyor ve Hünkar hemen bir önlem konuşması yapıyor.

ZÜLEYHA'YA YENİ YASAKLAR

Züleyha evden dolaşmak için çıkmak istiyor ama Hünkar onu tek başına çıkarmak istemiyor. Seher'in de bundan sonra her yere Züleyha ile gideceği emrini veren Hünkar, Züleyha'yı çok sinirlendiriyor. Demir'i arayan Züleyha, Hünkar'ı şikayet ediyor. Ancak bu durumdan haberi olduğunu hatta bunu kendisinin istediğini söylüyor. Züleyha telefonda bağırmaya başlıyor. Ama Demir'in onu dinlemeye niyeti yok. İkinci yasak da oda anahtarlarının ortadan kaldırılmasıyla geliyor. Züleyha Fekeli iması yapıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

GERÇEKLER MÜJGAN'A AĞIR GELİYOR

Müjgan, Sabahattin ile hastanenin bahçesinde konuşmak istiyor. Müjgan, Sabahattin'e sorular soruyor ama o hiçbir şey bilmediğini söylüyor. Müjgan, Züleyha ile Demir'in Allah'ın huzurunda evlenip karı-koca olmasını kabullenemiyor. Müjgan, Yılmaz'ın ondan daha başka bir şeyler saklayıp saklamadığını merak ediyor. Ayrıca Züleyha'nın halen neden Yılmaz'ın peşinde olduğunu sorguluyor. Müjgan, Züleyha ile Yılmaz'ın birbirlerini sevip sevmediğini öğrenmek istiyor. Sabahattin hiçbir şey yokmuş gibi konuşuyor. Müjgan, Yılmaz'ın hayatının tehlikede olmasından tedirgin oluyor ve ‘bu kadın kimi seviyor' diye soruyor.

SEHER ZÜLEYHA'YA YAKLAŞIYOR

Seher, Züleyha'ya üzüldüğünü söyleyerek ona yaklaşmaya çalışıyor. Ayrıca akıl hastanesi olayını Demir'e haber verenin de o olduğunu anlatıyor. Hünkar'ın nerede olduğunu sakladığını anlatıyor. Züleyha, Seher'e teşekkür ediyor ama şüpheli bakışlarını da üzerinde tutuyor.

DEMİR'DEN FEKELİ SORUSU

Hünkar'ın annesi eski günlerden konuşmaya başlıyor. Hünkar'ın Ali Rahmet'i sevdiğini anlatıyor. Hatta Ali Rahmet'e kızını vermeyeceğini söyleyerek Adnan Yaman'a kızını vereceğini anlatıyor. Demir annesinden şüpheleniyor ve bu hikayenin gerçek olup olmadığını soruyor. Hünkar akıllıca davranıp alınmış gibi yaparak bu sorudan kaçıyor.

İşte reyting yarışının galibi... İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi...

 

Bir Zamanlar Çukurova'nın Felekeli'si Kerem Alışık kimdir? İlginizi Çekebilir Bir Zamanlar Çukurova'nın Felekeli'si Kerem Alışık kimdir?