Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölüm 2. fragman yayında! Yeni fragmanda Yılmaz bambaşka biri olarak dönüyor!
Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölüm 2. fragman yayında! Yeni fragmanda Yılmaz bambaşka biri olarak dönüyor!
Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölümde tüm dengeler değişiyor. Yılmaz güçlenerek dönüyor ama Züleyha'yı bebeği ile beraber görünce onu suçluyor. Yeni bölümde Yılmaz'ın Züleyha2nın karşına çıkıp çıkmayacağı görülecek. Ancak yeni fragmandan Yılmaz'ın Demir'den öcünü aldığı görülüyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 31 Ekim 2018 - 10:02

Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Züleyha’nın üvey ağabeyi geliyor. Züleyha’yı Yılmaz ve çocuğu ile ilgili tehdit ediyor ama Demir ona pabuç bırakmıyor. Cengaver, Demir’in gaddarca tavırlarını eleştiriyor ve tanıdığı merhametli adamın yok olduğunu söylüyor. Yılmaz, Fekeli ile beraber ve Demir’e ilk darbesini indiriyor. Yılmaz, Züleyha için idam cezası bile aldığını ama tek bir gün pişmanlık hissetmediğini söylüyor. Ancak idama giderken Züleyha’nın Demir’in kollarına atladığını düşünüyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 8. yeni bölüm fragmanları…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 8. BÖLÜM 2. FRAGMAN


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 8. BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 7. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha'nın oğlu doğuyor. Sabahattin, Züleyha ile konuşuyor ve Yılmaz'ı artık unutması gerektiğini söylüyor. Hünkar kapıda Sabahattin'i yakalayıp erken doğumla ilgili uyarmak istiyor ama Sabahattin zaten durumun farkında olduğunun ve bu sırrın onda kalacağının güvencesini veriyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

DEMİR, YILMAZ'A EZİYET EDİYOR

Çukurova'ya gelen Yılmaz, Demir'in zulmüne uğruyor. Gaffur ile ellerini bağlayıp traktörle sürüyorlar. Yılmaz, Züleyha'dan vazgeçtim diyene kadar da durmaya niyetleri yok. Yılmaz Züleyha'yı asla bırakmayacağını ve bunların hesabını soracağını söylüyor. Demir tam Yılmaz'a silah çekmişken Cengaver gelip Yılmaz'ı kurtarıyor. Demir, Yılmaz'ın arkasından ateş açıyor. Yılmaz yere düşüyor sonra da nehre düşüyor. Cengaver, Demir'e Züleyha'nın oğlu yaptığını ve oğlu olduğunu söylüyor.

Demir, Cengaver'den aldığı haberle eve koşuyor ve oğlunu kucağına alıyor. Hünkar bu anları gözyaşları ile izliyor. Züleyha'nın yüreği buruk, çocuğuna sığınıyor. Demir, Züleyha'ya pahalı bir bileklik hediye diyor.

Demir annesine tedbir aldığını ve Yılmaz'ın gelemeyeceğini söylüyor. Hünkar endişeli de olsa oğluna güveniyor. O sırada Yılmaz can çekişerek sudan çıkıyor. Gülten, onu bulup sudan çıkarıyor. Yılmaz'ı huğlara götüren Gülten orada güvendiği birinden yardım istiyor. Yılmaz vurulmuş ve çok kanaması var.

DEMİR YILAN OLAYINI ÖĞRENİYOR

Şermin'in ısrarla erken doğumu sorması üzerine büyükanne Züleyha'nın merdivenlerden düştüğünü söylüyor. Demir çok kızıyor neden haberi olmadığı için çıldırıyor. Demir, Züleyha'nın yanına koşuyor. Züleyha başından geçenleri anlatır. Demir endişe ile Züleyha'ya sarılıyor. Şermin ise tüm yaptıklarına rağmen Sabahattin'e söylenmeye başlıyor. Hünkar boş boğazlılığı yüzünden Hünkar'dan azar işitiyor.

GÜLTEN, YILMAZ İÇİN SABAHATTİN'LE KONUŞUYOR

Fırsattan istifade Gülten, Yılmaz'dan söz ediyor. Sabahattin, Yılmaz'ın ölmediğini duyunca şaşırıyor. Gülten, Yılmaz'ın başına gelenlerin Demir ve Gaffur'la ilgisi olduğunu söylüyor. Demir de o sırada Gaffur'a Yılmaz'ın ölüp ölmediğini kontrol ettiriyor. Gaffur tek başına kanalı arayıp Yılmaz'ın cesedini bulacak ve Demir'e haber verecektir. Gaffur, cinayetin üzerine kalmasından korkar. Demir eve gidince annesine Yılmaz'ı vurduğunu söyler. Sabahattin, Yılmaz'a işkence yapıldığını görüyor ve sırtındaki kurşunu çıkarmak için hazırlık yapıyor.

YILMAZ'A BÜYÜK İFTİRA

Demir, Cengaver'e Yılmaz'ın Züleyha'nın abisi olduğunu ve onu satmak istediği yalanını söylüyor. Her şeyi araştırdığını ve Yılmaz'ın pisliğin teki olduğunu söylüyor. Cengaver ‘senden ne istiyor' diye sorunca. Yılmaz'ın amacının para olduğunu söylüyor. Bu da yetmiyor, Yılmaz'ın Züleyha'ya tecavüz etmek istediğini söylüyor.

GÜLTEN: YILANI ODAYA SEN KOYDUN

Gülten eve gelince Saniye sorguya başlıyor. Ancak Gülten, Züleyha'nın odasına yılanı koyanın o olduğunu söyleyince işler değişiyor. Saniye Gülten'e tokat atıyor. Gülten, Şermin'le onu gördüğünü ve abisine bir şey söylerse onun da susmayacağını söylüyor.

FEKELİ DE ÇUKUROVA'YA ESKİ DEFTERLERİ AÇMAYA GELDİ

Fekeli Çukurova'ya geliyor. Geçmişten kalma bir hesaplaşması olduğu o ilk sahnede gösteriliyor. Bir yakının evine gidiyor. Yakını Fekeli yokken Çukurova'da fakire zulmettiğini söylüyor. Demir'den söz ediyor. Fekeli, Çukurova'ya kalıcı geldiğini ve eski defterleri açacağını söylüyor.

ZÜLEYHA'NIN ÇİLESİ BİTMİYOR

Demir, Züleyha'ya onu sevdiğini söyleyip ondan da aynı cevabı duymaya çalışıyor. Züleyha Demir'i sevdiğini söylüyor ama Demir yalan söylediğini anlayıp geliyor. Bebeğin ağlayışı ile Demir sakinleşip Züleyha'dan özür diliyor.

Son güncelleme: 13:06 - 31.10.2018