Bir zamanlar sevgili olduğuna inanamayacağınız çiftler! | Güncel haberler

Magazin dünyası ünlüleri yaşadığı aşklar dilden dile. Ama bazı aşklar varki bir zamanlar tanık olmamıza rağmen, şimdi duyunca şaşkınlıktan affalıyoruz. İşte ünlü isimlerin duyunca inanmayacağınız aşk kaçamakları.

Bir zamanlar sevgili olduğuna inanamayacağınız çiftler! | Güncel haberler

Şu sıralar Tuba Büyüküstün’le aşk yaşayan Umut Evirgen, Arda Turan’ın şu an ki nişanlısı ve evlilik hazırlıkları yaptığı Aslıhan Doğan ile bir zamanlar birliktelik yaşadı. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre, Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ı ‘Gizli Kalsın’ isimli mekanda Umut Evirgen tanıştırmış. Umut Evirgen’den ayrılan Aslıhan Doğan, şu sıralar Arda Turan’la birlikteliğini sürdürüyor.

UMUT EVİRGEN- ASLIHAN DOĞAN

umutevirgenaslihandoganÇAĞATAY ULUSOY – SERENAY SARIKAYA

2013 senesinde ‘Medcezir’ isimli dizide iki sevgiliyi canlandıran Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın set aşkı gerçeğe dönüşmüştü. Yaşadıkları aşk ile her gün magazin gündemine konu olan ikilinin bu birlikteliği kısa sürdü.

cagatayulusoy

DEMET AKBAĞ – OKTAY KAYNARCA

Demet Akbağ ikinci eşinden ayrılmıştı. Oktay Kaynarca ile Demet Akbağ’ın yolları bir aşk tünelinde kesişmişti. İki bekar oyuncu uzun süren birlikteliklerini evliliğe taşıyamadılar. Çünkü Oktay Kaynarca evliliğe hiç bir zaman sıcak bakmıyordu.

demetakbag
AZRA AKIN – KIVANÇ TATLITUĞ

İkisi de güzellik yarışmalarında derece aldı. Tatlıtuğ ve Azra Akın 11 yıllık ilişkileri boyunca defalarca ayrılıp barışmıştı. En sonunda çift gönderdikleri basın açıklamasıyla ayrılıklarını duyurmuştu.

azraakin

BERGÜZAR KOREL – TAN SAĞTÜRK

Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk’ün 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıracaklarına kesin gözüyle bakılırken yaz başında ikilinin ani bir kararla ayrılmaları ve Bergüzar’ın Paris tatilinin ardından Binbir Gece dizisindeki rol arkadaşı Halit Ergenç ile aşk yaşaması magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

tansagturk1
İSMAİL HACIOĞLU – CEYDA DÜVENCİ

İsmail Hacıoğlu, 20’li yaşlarının başındayken gönlünü oyuncu meslektaşı Ceyda Düvenci’ye kaptırdı. Üç yıl boyunca süren çalkantılı bir ilişkileri oldu.

ceydaduvenciDENİZ ÇAKIR – CİHAN ÜNAL

Deniz Çakır, ilk dizisi Kadın İsterse’de Cihan Ünal’la tanışıp ilk medyatik aşkını yaşamıştır.

we1

ALPER KUL – BEREN SAAT

Alper Kul ve Beren Saat, ‘Aşka Sürgün’ dizisinde birbirlerine aşık oldu ve birliktelik yaşamaya başladı. Ancak ilişkileri kısa sürdü.

berensaatalperkulNURGÜL YEŞİLÇAY – TOLGA KAREL

Birlikte tek bir fotoğraflarının olmaması, Nurgül Yeşilçay’ın bir dönem (İkinci Bahar dizisi yılları) Tolga Karel’le birlikte olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

tolgakarelEBRU AKEL – KENAN DOĞULU

Kenan Doğulu’nun bilinen ilk uzun soluklu ilişkisidir. Doğulu, Tuğçe Kazaz uğruna büyük aşkı Ebru Akel’i terk etmişti.

ebruakel

İCLAL AYDIN – HAKAN ALTUN

Hakan Altun’u telefonun başında bekleten insan İclal Aydın’dan başkası değildir.

hakanaltun