Sözcü Plus Giriş

Birce Akalay’ın paylaşımı ‘çıplaklık ve cinsellik nedeniyle’ kaldırıldı

Oyuncu Birce Akalay, sosyal medya hesabı üzerinden gölde yüzen ve oluşturdukları daire ile objektife poz veren kızların bulunduğu bir paylaşım yaptı.

Güncellenme: 09:35, 09/03/2020
Birce Akalay’ın paylaşımı ‘çıplaklık ve cinsellik nedeniyle’ kaldırıldı

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarda gündeme dair göndermelerde bulunmayı da ihmal etmeyen Birce Akalay’ın, Kadınlar Günü hakkında paylaşımda bulunmak adına kullandığı fotoğraf ne yazık ki Instagram’ın çıplaklık filtresine takıldı ve Akalay’ın paylaşımı kaldırıldı.

Güzel oyuncu son derece masum bir kare tercih etmiş olmasına rağmen kendisine uygulanan bu yasağa anlam veremezken tepkisini ‘Teşekkürler Instagram’ satırları ve alkış emojileri ile gösterdi.

Akalay’ın paylaşımının ‘çıplaklık ve cinsellik kuralları’ gereği kaldırılmasına anlam veremeyen ve tepki gösteren isimler arasına oyuncunun ünlü arkadaşları da katıldı.


AKALAY PAYLAŞIMINI YİNELEDİ

Başarılı oyuncu. Instagram tarafından paylaşımının kaldırılmasına duyduğu rahatsızlığı aynı paylaşımı yineleyerek gösterdi. Akalay, yinelediği paylaşımının altına Instagram’a bir not yazmayı da unutmadı. Güzel oyuncu şunları yazdı: “Bu paylaşım cinsel bir içerik taşımıyor! Sadece bir daire oluşturarak yüzen ve kahkaha atan 12 güzel kadın var. Kahkaha atıyorlar çünkü onlar birlikte olmaktan mutlu tamam mı Instagram?”

İlginizi ÇekebilirBirce Akalay: Frikik vermeyi kimseden öğrenecek değilizBirce Akalay: Frikik vermeyi kimseden öğrenecek değiliz
Yayınlanma Tarihi:07:38,