Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 57. yeni bölüm 2. fragman da geldi! Filiz hafızasını kaybediyor! (Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı izle)
Bizim Hikaye 57. yeni bölüm fragmanı FOX TV'de ekrana geldi. Bizim Hikaye yeni fragmanda;Filiz kurtuluyor eve geliyor. Barış kapıda onu azarla karşılıyor ama Filiz’in ‘kim bu adam’ deyince şok oluyor. Filiz başına aldığı darbe yüzünden kısa süreli hafıza kaybı yaşıyor. Rahmet, Filiz’in durumunu evdekilere anlatmaya çalışıyor. Filiz yaşadıklarını duyunca kısa süreli şaşkınlıklar yaşıyor. İşte Bizim Hikaye 57. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Şubat 2019 - 22:47

BİZİM HİKAYE 57. BÖLÜM FRAGMANI


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 56. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Filiz, Hikmet'in çocuk kaçırdığını öğreniyor. Barış, Hikmet'in psikolojik bir rahatsızlık geçirdiğini söylüyor. Ve bu yaptıklarının sebebi olarak da geçirdiği atağı anlatıyor. Kiraz, ağabeyim delirdi mi onu akıl hastanesine mi kapatacağız deyince Filiz fenalaşıyor. Barış ona bir sakinleştirici yapıp, Hikmet'in yanına gidiyor. Tufan'ı arayan Barış polisleri uzak tutmasını istiyor. Barış Hikmet'in annesinin hastalığına yakalandığını düşünüyor. Bunu Tufan'la da paylaşıyor. Rahmet de Tufan'la beraber.

HİKMET: BENİ SEÇTİLER

Hikmet, Cemil'e silah çekiyor. Cemil onu sakinleştirmeye çalışıyor silahı istiyor ama Hikmet seçildiğini söylüyor. Hikmet görünmeyen biri ile konuşarak, katil olmak istemediğini söylüyor. Sonra da Cemil'e dışarı çıkmasını söylüyor, yoksa herkese ateş edeceğini söylüyor. Cemil, dışarı çıkıp polis arkadaşlarını ikna etmeye çalışıyor. Rahmet ile Tufan doktor geleceğini söylüyor.

MERVE'DEN NEHİR'E DNA OYUNU

Nihal, mezar kazdırıyor. Ve mezardan DNA almak istiyor. Mezarı kazan adamlar DNA almayı reddediyor. O anda Merve geliyor ve bu işi kendisinin yapabileceğini söylüyor. Mezara girip örnekleri alıyor. Nihal'i gönderdikten sonra Barış'ı arayıp Nihal'e onun örneklerini verdiğini söylüyor. Ağabeyinin polislere bulaşmamasını söylüyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

BARIŞ HİKMET'E GİDİYOR

Cemil, Barış'ın ölmediğini öğreniyor. Çılgına dönen Cemil buna göz yumamayacağını söylüyor. Sicilini mahvedemeyeceğini de anlatıyor. Tufan en azından şu an bir şey yapmamasını istiyor. Barış geliyor ve Hikmet'in yanına giriyor. Barış işaretleri onun da gördüğünü söylüyor, ablasından uzak duracağını anlatıyor. Hikmet başta reddetse de Barış'ı içeri alıyor. Hikmet çantasını sorunca bebek için getirdiği sağlık çantası olduğunu söylüyor. Ayrıca Cemil'in dışarıda olduğunu gözaltına alınacağını söylüyor. Hikmet'e ablasından ayrılacağını söyleyerek eve dönmesini söylüyor. Filiz'in onu sevdiğini ve aralarından çekileceğini anlatıyor. Sabaha kadar konuşuyorlar. Hikmet uyumamak için kendini tutuyor. Barış artık dışarı çıkmalarını gerektiğini söylüyor. Barış ilacı hazırlıyor. Bebeğin ateşi olduğunu söylüyor. Hikmet'in bebeği tutmasını istiyor. Barış beze döktüğü ilaçla Hikmet'i bayıltıyor.

HİKMET HASTANEDE

Filiz, sabah uyandığında Hikmet ile bebeğin iyi olduğunu öğreniyor ama Hikmet'in akıl hastanesine kaldırılması gerekiyor. Filiz hemen kardeşinin yanına gidiyor.

FİLİZ KAÇIRILIYOR

Filiz hastanede kardeşinin heyete çıkacağını öğreniyor. Hikmet'in başında beklerken, Hikmet'in kaçırdığı çocuğun babası geliyor. Bağıra çağıra Hikmet'i soran adam, Hikmet'in ailesini dağıttığını söylüyor. Filiz kardeşini savunuyor. Ama bu savunma bir gece vakti ıssız bir sokakta bu adam tarafından kaçırılmasına sebep oluyor.

 

Son güncelleme: 09:04 - 11.02.2019