Bizim Hikaye 67. yeni bölüm fragmanı geldi! Barış, Filiz’i kovuyor!

Bizim Hikaye 67. yeni bölüm fragmanı bugün FOX TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Filiz ile Barışa rasında ipler geriliyor. Filiz, Barış'ın yüzüne ile bakmıyor ve sesler yükseliyor. Filiz, Barış'ı evden kovuyor ve ondan uzak durmasını istiyor. Barış eşyalarını alıp evden gidiyor. İşte Bizim Hikaye 67. yeni bölüm fragmanı...

Bizim Hikaye 67. yeni bölüm fragmanı geldi! Barış, Filiz’i kovuyor!

BİZİM HİKAYE 67. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 66. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz ve Fiko Fikret ile beraber Filiz’i dolandırmaya karar veriyor. Fikret paranın bir kuruşunu bile orada bırakmak istemiyor. Filiz’in telefonunun alan minibollar tüm parayı Fikret’in hesabına geçiyorlar. O sırada Filiz de Barış’ın eski sevgilisi ile baş etmek zorunda kalıyor. Kadın , Filiz’i sinirlendirecek anılar anlatırken Filiz sakinliğini koruyor. Ama bu sakinlik hiç iyi bitmiyor. Filiz, kadının üzerine kusuyor. Bu arada Çiçek ile Cemil’in arası Tufan ile Ferda yüzünden açılıyor. Çiçek Tufan’a olan hırsını Cemil’den çıkarıyor. Çiçek, Cemil ile tartışırken korkunç bir kaza geçiriyor. Dikkatsizce yürüyen Çiçek’e araç çarpıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

FERDA KARACİĞERİNİ ÇİÇEK’E VERİYOR

Çiçek apar topar hastaneye kaldırılıyor. Barış ve Filiz de hastanede telaşla neler olacağını anlamaya çalışıyorlar. Barış, Çiçek’in karaciğerinin hasar gördüğünü ve nakil gerektiğini öğreniyor. Filiz adeta yıkılıyor. Ama hemen harekete geçiyorlar. Herkesi durumdan haberdar edip uygun donörü bulmak istiyorlar. Cemil çok istese de onun karaciğeri Çiçek’e uymuyor. Filiz ve Barış, Çiçek'in hayatını kurtarmak için çabalarken, Tufan'ın Tülay’ı Ferda'yla aldattığını öğreniyorlar. Filiz, Tufan’ı affedemiyor. Bu sırada gelenlerden bir kişinin karaciğeri Çiçek’e uyuyor o da Ferda’ya ait. Filiz bu duruma çok bozulsa da arkadaşını kurtarmak için başka çareleri yok. Çiçek uyandığında kimin ona karaciğerini verdiğini merak ediyor. Hatta onunla tanışıp ne istiyorsa yapacağını söylüyor. Cemil ve diğerleri Çiçek’e söylememeye gayret ederken Ferda ‘Çiçek ciğerime iyi bak, çok seviyordum ben onu’ sözü ile herşeyi bozuyor. Çiçek’in dili tutuluyor ve değerleri bir anda yükseliyor. Sonra da ağlayarak hesap sormaya başlıyor.

FİLİZ’İ YIKAN SÖZLER

Filiz ile Barış’ın arası açılıyor. Sebebi de Fiko ve Kiraz’ın Filiz’i dolandırması. Barış, çocuklara varlık içinde yokluk yaşattığı için Filiz’e kızıyor. Filiz ise kardeşlerinin geleceğini düşündüğünü söylüyor. Barış bu sefer patlıyor ve ‘onlar ailen, biz neyiz, ne zaman aile olacağız’ diye patlıyor. Filiz sonradan Barış’a çok yüklendiğini anlıyor ve hastaneye ziyaretine gidiyor. Filiz hastaneye gittiğinde Barış’ın Neslihan’ın yanında olduğunu öğreniyor. Filzi oraya doğru giderken açık kapıda Barış’ın sözlerini duyuyor. Barış ‘evlilik zor şeymiş, serseri adamım ben’ sözlerini duyuyor. Ama Barış’ın kiminle konuştuğu görülmüyor. Filiz gözyaşlarına boğularak hastaneden çıkıyor.