Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bora Edin kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Bora hakkında merak edilenler…
Bora Edin kimdir, kaç yaşındadır? Survivor Bora hakkında merak edilenler…
Survivor 2019 yarışmacıları Google'da araştırılıyor. Seyirciler yarışmacıları yeni yeni tanımaya başladı. Tamamı profesyonel sporculardan oluşan Türk takımı Yunan takımını birçok kez yenmeyi başardı. Bora Edin Survivor'a ilk kez katıldı. Peki Bora Edin kimdir, kaç yaşındadır? İşte ayrıntılar..
Magazin 5 Şubat 2019 - 20:55

Survivor Bora Edin, profesyonel bir futbolcudur. Seyirciler Survivor Bora hakkında ayrıntıları araştırıyor. Bora Edin, profesyonel spor hayatında altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. İşte Bora Edin hakkında ayrıntılı bilgiler…

BORA EDİN KİMDİR?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre'de yaşadı. Lisede eğitim için Malta'ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye'ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi'nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası'nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.