Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy ağır yüklendi: Geç de olsa def edip attım şükürler olsun
Bülent Ersoy ağır yüklendi: Geç de olsa def edip attım şükürler olsun
Diva lakaplı Bülent Ersoy, birkaç hafta önce sosyal medya hesabı açmış ve buradan paylaşımlar yapmaya başlamıştı.
Magazin 15 Eylül 2018 - 08:32

Sosyal medya hesabını beklenenden daha aktif kullanan ve hatta yaptığı paylaşımlarla haber bile olan Ersoy, bu defa sitem dolu ifadeler içeren bir paylaşımda bulundu. İsim vermeden ağır ifadeler kullanan Bülent Ersoy’un bu çıkışlarını bazı takipçileri Demet Akalın’a olduğu şeklinde yorumlarken bazıları da ünlü ismin modacısı Nur Yerlitaş’a bir gönderme olduğu şeklinde yorumlandı. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunmayan Ersoy’un kullandığı ifadeler şöyle:

bulent-ersoy-y

“Sahte dost; Sabun gibisin! El yüz yıkar gibi görünüp ayak kaydırıyorsun! Ama… O sabuna şimdi sen bastın! Ve zamanında hırsız ilan ettiğin yalakalar ve ‘kalemlerini kırdım’ dediklerinle, başbaşa yapayalnız kaldın tek başına! Çünkü vefan eksik ve de nankörsün! Geç de olsa ben de def edip attım şükürler olsun ki seni hayatımdan; veda mektubumu dahi yazmadan… Şimdilik ismini deşifre etmiyorum.”

Son güncelleme: 10:16 - 17.09.2018