Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy, Elvis Presley’den söyledi, sosyal medya yıkıldı
Bülent Ersoy, Elvis Presley’den söyledi, sosyal medya yıkıldı
14 Mart'ta Kanal D ekranlarına gelecek olan Popstar 2018 yarışmasının jüri üyelerinden olan Bülent Ersoy, Elvis Presley'in 'It's Now Or Never' isimli şarkısını seslendirdi.
Magazin 9 Mart 2018 - 21:32

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Popstar 2018 yarışmasında Türk sanat müziğinin usta ismi Bülent Ersoy tarzının dışına çıkarak Elvis Presley’in ‘It’s Now Or Never’ isimli şarkısını seslendirdi.   Ersoy’un İngilizce şarkı performansı çok konuşuldu.

Jüri koltuğunu Deniz Seki, Armağan Çağlayan ve Can Bonomo ile paylaşan Ersoy’un İngilizce olarak söylediği şarkı sosyal medyada da çok konuşuldu. Ersoy Popstar 2018’de Elvis Presley şarkılarını daha çok seslendireceğini ifade ederek şöyle konuştu: “Programda Elvis Bey’in müstesna eserleri de dahil tüm şarkıları seslendirmeye şahsen hazırım efendim”

Rock müziğin kralı olarak bilinen ve müzik dünyasının gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarından biri olan Elvis Presley 1977 yılında 42 yaşındayken hayata veda etmişti.

elvis-presley

İŞTE SOSYAL MEDYADA GELEN TEPKİLER:

Son güncelleme: 21:40 - 09.03.2018