Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Özçivit ve Ivana Sert gişede hüsran yaşadı
Burak Özçivit ve Ivana Sert gişede hüsran yaşadı
Başrollerinde Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in yer aldığı 'Can Feda' isimli film gişede adeta hüsran yaşadı. Film gösterime girdiği ilk 3 günde sadece 110 bin 685 kişi tarafından rağbet gördü.
Magazin 10 Nisan 2018 - 09:33

Burak Özçivit, son olarak  şarkıcı Murat Boz ile ‘Kardeşim Benim 2’ filmi için kamera karşısına geçmişti. Büyük emeklerle çekilen filmden istediği başarıyı elde edemeyen Burak Özçivit, önceki hafta vizyona giren ‘Can Feda’ ile de başarısız oldu.

BÜYÜK HÜSRAN!

Kerem Bursin ve Burak Özçivit'in başrolü paylaştığı ‘Can Feda’ isimli film, ilk hafta sonunda 110 bin 685 kişi tarafından izlenip, listede kendine ancak üçüncü sıradan yer bulabildi.

‘KARIMI GÖRDÜNÜZ MÜ’ GİŞEDE ÇAKILDI

Ivana Sert’in başrolünü Peker Açıkalın ile paylaştığı ve oyuncu kadrosunda Nuri Alço, ve Coşkun Göğen gibi deneyimli isimlerin olduğu ‘Karımı Gördünüz mü?’ isimli film deyim yerindeyse gişede tamamen hüsran yaşadı. 6 Nisan tarihinde vizyona giren ‘Karımı Gördünüz mü’ isimli film sadece 5 bin 24 kişi tarafından izlendi.
canfeda
karimigordunuzmu

Son güncelleme: 10:03 - 10.04.2018