Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Büyük Kumar filminin konusu ne? Büyük Kumar filminin oyuncu kadrosu…
Büyük Kumar filminin konusu ne? Büyük Kumar filminin oyuncu kadrosu…
Büyük Kumar, bir suç, dram ve gerilim filmi... Başrollerinde Ben Affleck ve Justin Timberlake yer alıyor. Yönetmen Brad Furman tarafından çekilen filmin senaryosu, daha önce de birlikte çalışan Brian Koppelman ve David Levien tarafından yazılmış. İşte Büyük Kumar filmi hakkında ayrıntılar...
Magazin 13 Ocak 2019 - 19:43

Şarkıcı Justin Timberlake, Büyük Kumar filminde Princeton’da matematik okuyan Richie Furst karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Eğitimi için bulması gereken parayı kumar ile kazanmayı deneyince başına gelmeyen kalmaz. İşte Büyük Kumar filminin konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili ayrıntılar…

BÜYÜK KUMAR’IN KONUSU

Princeton’da matematik okuyan Richie Furst, son derece zeki ve parlak bir öğrenci olsa da burs alabilecek başarıyı yakalayamamıştır. Öğrenim harcı olan 60.000 dolarlık bir birikimi olmadığı için bu parayı bir hafta içerisinde bir şekilde bulması gerekmektedir.

Ufak tefek birikimleri vardır ve şansını online poker oynama sitesinde denemeye başlar. Bir süre epey başarılı ilerlese de kader oyununda, kazanacağından emin olmasına rağmen tüm parasını kaybeder.

Richie, bu işte bir hile olabileceğine inanmaya başlar ve sitenin sahibi Ivan Block’u bulmak için Kosta Rika’ya kadar gider. Block, burada lüks içerisinde yaşamaktadır ve Richie’yi tersleyip kovmak yerine ona misafirperver bir şekilde yaklaşır.

Block, genç adamı oyundaki hileyi keşfettiği için tebrik edip kendisi için çalışmasını teklif eder. Bu zengin ve karizmatik adamın hayat şekliyle adeta büyülenen Richie de bu teklifi kabul eder. Ancak Richie artık beklenmedik bir kurum tarafından kıstırılıp bir seçim yapmak ve hayatının en riskli kumarını oynamak zorunda kalacaktır.

OYUNCU KADROSU

Gemma Arterton – Rebecca Shafran
Justin Timberlake – Richie Furst
Ben Affleck – Ivan Block
Anthony Mackie – Ajan Zbysko
David Costabile
Sam Palladio
Oliver Cooper – Andrew Cronin
Ben Schwartz
Laurence Mason – Vali
Dayo Okeniyi – Perdeep
Louis Lombardi – Archie
Daniel Booko
Yul Vazquez – Delege Herrera