Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma dizisinden 2. fragman da geldi! Kadir’den Zeynep’e jest! (Çarpışma yeni bölüm fragman izle)
Çarpışma 10. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Yayınlanan 2. fragmanda Kadir elinde bir çiçekle gelip sürpriz yaptığını söylüyor. Asiye Zeynep'le tanışıyor. Kerem, Cemre'yi bir kere bulduğunu ve asla bırakmayacağını söylüyor. Selim, 'Sen ölüme koşuyorsun' diyor. Kadir, Veli'nin planına çomak sokuyor. İşte Çarpışma 10. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 12 Şubat 2019 - 21:53

ÇARPIŞMA 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Veli, Kerem’in annesini öldürmek üzeredir. Kerem gözyaşları içerisinde Veli’ye yalvarır. Annesi oğluyla son kez konuşur. Annesinin sözleri Kerem’in canını acıtır. Veli telefonu kapatınca Kerem çaresizlik içinde Veli diyerek haykırır. Veli Demir’e Kerem’in annesini öldürme emri verir. Dışarı çıktığında tek el silah sesi gelir ve “Böyle olmasını siz istediniz” der.

KEREM ANNESİNİ GÖRÜNCE SEVİNÇTEN DELİYE DÖNÜYOR

Kerem ağlayarak annesini aramaktadır. Annesinin evine gelir. İçerde yatakta yatan babasının yakasına yapışır. Babasına annesini sorar. Babası bilmediğini söyleyince “onun başına bir şey gelirse seni öldürürüm” diyerek çıkar. Ancak beklenmedik bir şey olur Kerem’in annesi çıkıp gelir. Kerem annesini görünce sevinçten ne yapacağını şaşırmıştır. Kerem’in annesini kurtaran ise Meral’dir.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

Meral, Zeynep, Kerem, Cemre ve Kadir’in bulunduğu eve gelerek, Veli’nin elinden Kerem’in annesini nasıl kurtardığını anlatır. Meral, Kerem’in annesine onun kafasına silah dayayan kişinin kim olduğunu bildiğini söyler. Kerem’in annesi neden kimliğini açıklamadığını sorunca Meral, Kerem’in onu öldürme ihtimalinden söz eder. Kerem’in annesi ikna olmuştur.

ZEYNEP SELİM’İN TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR

Zeynep, Selim ile buluşur. Selim’e iş teklifini kabul ettiğini söyler. Selim çok sevinmiştir. Selim’e varlığının birşeyleri başlatacağını ama neleri başlatacacağını göreceklerini söyleyerek çıkar gider. Zeynep’in ayrılmasından sonra arka masada bulunan Veli Selim’in yanına gelir. Selim’e Zeynep’in teklifi neden kabul ettiğini bildiğini söyler.

ZEYNEP’TEN KADİR’E DESTEK

Zeynep, Kadir’e annesi ile ilgili birşeyler yapmak ona yardımcı olmak istediğini söyler. Kadir zaten yaptığını çünkü yanında olduğunu söyler. Zeynep’e Aylin’in eve getirdiği değişimi anlatır. Aylin ve onun gitmemesini ister. Zeynep de hiçbir yere gitmediklerini söyler.

VELİ PARALARIN AKIBETİNİ ÖĞRENİYOR

Selim, Veli’ye para sorununu çözecek bir yol olduğunu söyler. Veli ne olduğunu sorunca, Galip’in ondan aldığı paraların hazineye aktarıldığını söyleyerek parayı almasını ister. Bu arada Kerem Demir’in karşısına çıkar. Demir, Kerem’e neden geldiğini sorar. Kerem, Cemre ve babası ile ilgili pişmanlıklarını anlatarak, annesinin kafasına silah dayayan kişi bu mu diyerek Meral’e döner. Demir Meral’i görünce şaşırır. Kerem’in sorduğu soruya ise “bu değil” diyerek yalan söyler.

Son güncelleme: 09:21 - 13.02.2019