Çarpışma 7. yeni bölüm fragmanı: Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken söz! Çarpışma 7. bölüm ne zaman?

Çarpışma'nın yeni bölümü merakla beklenirken, Çarpışma'nın yeni bölümüne dair detaylar ortaya çıkıtı. Çarpışma 7. yeni bölümden ön izleme dün Show Tv'de yayınlandı. Çarpışma'nın yeni bölüm tarihi de belli oldu. Çarpışma yeni fragmanda; Kerem annesine gidiyor. Bir dükkan açacağını ve hayalini kurduğu motorsikleti yapacağını söylüyor. Annesi onu gözyaşları içinde dinlerken kucaklaşıyorlar. Kerem, annesine ev sözü veriyor ve 'o adamın elinden alacağım seni' diyor. Peki Çarpışma yeni bölüm ne zaman? İşte Çarpışma 7. yeni bölüm fragmanı...

Çarpışma 7. yeni bölüm fragmanı: Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken söz! Çarpışma 7. bölüm ne zaman?

ÇARPIŞMA 7. YENİ BÖLÜM FRAGMAN/ÖN İZLEME


ÇARPIŞMA 7. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çarpışma 7. yeni bölüm Ocak’ın 3. haftasında yayınlanacak. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümü 24 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Zeynep’i arayan Veli, Galip’in havaalanından parayı alıp ona doğru geldiğini söyler. Ancak Zeynep’i uyarır. İkinci bir hataya müsamaha etmeyeceğini söyler. Zeynep de bu kez başka bir hata olmayacağını söyleyerek onu ikna eder. Kerem, Meral ile buluşur ve ona niye olduğunu sorar. Bunu hak edecek ne yaptığını sorar. Meral gözyaşlarına boğulur. Bu sırada yanlarına Yakup gelir. Ancak Yakup’un elinde bir rehine vardır: Cemre.

ZEYNEP GALİP’İ TOKATLIYOR

Galip para ile birlikte taksde giderken yolunu Kadir ve Zeynep keser. Kadir, Galip’e bir oyun kuracaklarını söyler. Kadir Zeynep’e Galip’e güvenip güvenemeyeceklerini sorar. Zeynep ondan müsade ister ve Galip ile konuşmaya gider. Galip’in yanına gelince ona arka arkaya tokatlar. Galip, olanları telafi etmek istediğini söyler.

KEREM CEMRE’Yİ KURTARMAK İSTİYOR

Galip, Kadir’in ona anlattığı oyunu kabul eder. Ardından harekete geçer ve “Ne oluyorsa bugün olacak” der. Kerem, Yakup’un elinde bulunan Cemre’yi bırakmasını ister. Yakup’un gözü dönmüştür. Ne söylenirse söylensin dinlemez. Kerem, Cemre’yi bırakıp birebir hesaplaşmayı teklif eder. Ancak Yakup neler olacağına Meral’in karar vereceğini söyler. Meral, “Madem biri ölecek Cemre ölsün” der.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KEREM VURULUYOR

Kerem, Cemre’nin masum olduğunu hiçbir şeyden haberi olmadığını sadece mücevherlerinin eşinde olduğunu söyleyerek bırakmasını ister. Yakup tetiği çekeceği anda Cemre bir hamle yapar ve ondan kurtulur. Bu sırada Kerem Yakup’un üstüne atılır. Boğuşmaya başlarlar ve bu sırada silah patlar. Herkes donup kalmıştır. Vurulan Kerem’dir. Yakup ve Meral oradan hemen uzaklaşırlar. Cemre ne yapacağını şaşırmış halde ona yardım etmeye çalışır.