Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Cem fantastik filmleri bırakırsa Şahan’la yarışır’
‘Cem fantastik filmleri bırakırsa Şahan’la yarışır’
Dört sezon ‘Seksenler’ adlı dizide oynadıktan sonra, ‘Bir Işık Bir Umut’ adlı tiyatro oyunuyla sahnede olan komedyen Yalçın Özden, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar rekabetiyle ilgili açıklama yaptı: "Cem, Fantasik yerine normal komedi filmi yaparsa Şahan’la (Gökbakar) gişede yarışır.”
Magazin 2 Aralık 2017 - 12:25

HT Magazin’in haberine göre, 70'li yılların ‘Uğurböceği' lakaplı komedyeni Yalçın Özden, “Cem (Yılmaz) star olduğum yıllarda yani kendisi çocukken beni izleyip imzalı fotoğrafımı almıştı. Hayatında tek imza aldığı ünlü benim” dedi.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar rekabetiyle ilgili de konuşan Özden, şu açıklamaları yaptı: “Cem iyi bir şovmen ama sinemada fantastiği seviyor. Fantastik filmin duygusu bence seyirciye geçmiyor. Fantasik yerine normal komedi filmi yaparsa Şahan'la (Gökbakar) gişede yarışır.”

‘ŞAHAN, İVEDİK’İ GÖVDESİYLE İYİ CANLANDIRIYOR’

Şahan Gökbakar'ın ‘Recep İvedik’ ile iyi bir karakter yakaladığını belirten Özden, “Recep İvedik, zonta, maganda bir tip. Şahan, o kadar köpürtüyor ki bunu da tutturdu. Bence Şahan yetenekli, müzik kulağı var, şarkı söylüyor, gövdesiyle o tipi iyi canlandırıyor.”

yalcinozden