Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz ve İdil Fırat aynı karede
Cem Yılmaz ve İdil Fırat aynı karede
Berliner Ensemble, Bertolt Brecht’in ölümsüz eseri ‘Kafkas Tebeşir Dairesi’ ile geçtiğimiz akşam Ataşehir'in gözde AVM'lerinden biri olan Watergarden'da izleyicisi ile buluştu. İki günlük turnenin ilk gününde dünyaca ünlü topluluğa yıldız isimlerin büyük ilgisi oldu.
Magazin 29 Mart 2018 - 17:41

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Nurgül Yeşilçay, Gökçe Bahadır gibi birçok ünlü ismin katıldığı prömiyerde Berliner Ensemble dakikalarca ayakta alkışlandı. Mert Fırat, Didem Balçın ve Koray Candemir'in de yer aldığı bu iki günlük turnenin ilk gününde ekip, oyunun ardından seyircilerin sorularını yanıtladı.

İLK KEZ AYNI KAREDE

Adı Cem Yılmaz’la aşk dedikodularına karışan ve geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir’de bulunan bir mekânda ünlü komedyenle ayrı ayrı görüntülenen İdil Fırat, önceki gece de aynı mekândaydı. Gazetecilerin beklediğini öğrenen İdil Fırat, Cem Yılmaz’la aynı karede görüntülenmemek için koşar adım kendisini bekleyen aracına bindi. Aynı fotoğraf karesinde görüntülenmek istemeyen Cem Yılmaz da önünden İdil Fırat’ın koştuğunu görünce şarkıcı Harun Tekin ve diğer arkadaşlarının arkasına saklandı. İdil Fırat – Cem Yılmaz aşk dedikodusu ise ilk kez aynı karede görüntülenerek güç kazandı.

yilmazcem
GÖKÇE BAHADIR’DAN MERT FIRAT’A TEBRİK

Geceye ‘Ufak Tefek Cinayetler’in iki yıldız oyuncusu Gökçe Bahadır’la Mert Fırat damga vurdu. İkili ilk kez aynı karede görüntülendi. Gökçe Bahadır, Mert Fırat’ı tebrik ettiği sırada patlayan flaşları fark etti. Mert Fırat, Gökçe Bahadır’ı bırakıp mekâna girdi. Fırat’la geçtiğimiz hafta barışan sevgilisi Hande Doğandemir ise gazetecilere görüntü vermek istemedi. Doğandemir, geceyi sevgilisi Mert Fırat’la birlikte mekânın arka kapısından ayrılarak tamamladı.

mertfirat
‘HEP AYNI SORU, SIKILDIM’

Nurgül Yeşilçay geceye bir kız arkadaşıyla katıldı. “Nurgül Hanım geçtiğimiz hafta tekrar estetik yaptırdığınız doğru mu?” şeklindeki soruya “Hep aynı soru, sıkıldım” artık dedi ve evinin yolunu tuttu.

gokcebahadiir
Son güncelleme: 09:00 - 02.04.2018