Çetin Altay, Mustafa Ceceli’ye ateş püskürdü!

Oyuncu Çetin Altay, Mustafa Ceceli'ye ateş püskürerek, "Böyle baba olmaz olsun. Bir insan çocuğunun annesini nasıl toplum önüne atar. O çocuğun hiç mi geleceğini düşünmediler. Bence Musfata Ceceli hata yaptı" dedi.

Çetin Altay, Mustafa Ceceli’ye ateş püskürdü!

Önceki akşam eşi Gamze Altay Cihangir'deki evlerine doğru yürürken görüntülenen Çetin Altay, “Pomeranian cinsi köpeğine 25 bin TL para ödedi” iddialarına cevap verdi. İddialar karşısında bir hayli kızan Altay, “Arkadaşlar biz bu hayvana para vererek almadık. Bu hayvancağız 2 yıldır bende. ‘Para verip almışım’ diye haberler yapıldı. Bu bir hediyedir. Bizde parayla sahiplenenlere öfkeleniyoruz” cevabını verdi.

‘BÖYLE BABA OLMAZ OLSUN’

Son günlerde gündem de olan Sinem Gedik ve İntizar'ın görüntüleri hakkında da bir yorum yapan Altay, “Böyle baba olmaz olsun. Bir insan çocuğunun annesini nasıl toplum önüne atar. O çocuğun hiç mi geleceğini düşünmediler. Bence Musfata Ceceli hata yaptı” dedi.

cetinaltay Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile İntizar ilişkisinde son gelişmeler | İddiaları yalanladı! İlginizi Çekebilir Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile İntizar ilişkisinde son gelişmeler | İddiaları yalanladı!