Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Düvenci’den kocası Bülent Şakrak’a aşk dolu sözler
Ceyda Düvenci’den kocası Bülent Şakrak’a aşk dolu sözler
Aşklarını, yaptıkları sosyal medya paylaşımları üzerinden her fırsatta gösteren oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'tan yeni paylaşım...
Magazin 31 Ocak 2018 - 07:56

2015 yılının son günlerinde Kaz Dağları’nda yaptıkları bir törenle evlenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, aşklarının meyvesini geride bıraktığımız yılın temmuz ayında kucaklarına almıştı. Okan Ali adını verdikleri oğullarıyla dört kişilik bir çekirdek aile olan çift dönem dönem yaptıkları paylaşımlarla mutlu bir aile tablosu çiziyor. Oyuncu Ceyda Düvenci de sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla mutluluğunu yine gözler önüne serdi. Gece sette eşini özleyince yaptıkları bir İtalya seyahati sırasında çekilmiş fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Düvenci, bu sevgi dolu karenin altına şunları yazdı: “Çünkü sen benim aşkım… Benim şımarıklığım… En güzel kahkaham… En kuvvetli yanım… Sıcacığım… Ömrüm… Dostum… Eşim… Sette gece gece özledim… Hayatın içinde haykırasım geldi… Seni seviyorum çoook”