Sözcü Plus Giriş

Cingöz Recai nerede çekildi? Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filminin oyuncu kadrosu ve konusu…

Cingöz Recai, yönetmenliğini Onur Ünlü’nün, senaristliğini Kerem Deren ve Pınar Bulut’un yaptığı 2017 yapımı Türk sinema filmidir. Peyami Safa’nın yarattığı roman kahramanının üçüncü beyaz perde uyarlamasıdır. Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu oynamıştır. Peki Cingöz Recai nerede çekildi? İşte Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filminin oyuncu kadrosu ve konusu...

Güncellenme: 16:43, 03/03/2020
Cingöz Recai nerede çekildi? Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filminin oyuncu kadrosu ve konusu…

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ile Meryem Uzerli’nin yer aldığı Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filmi beyaz perdede umduğunu bulamamıştı. Filmseverle Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filminin oyuncu kadrosunu ve konusunu haberimizde bulabilirler.

CİNGÖZ RECAİ KONUSU

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.

CİNGÖZ RECAİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü İstanbul ve Rusya'nın St. Petersburg şehrinde çekildi.

CİNGÖZ RECAİ FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Kenan İmirzalıoğlu – Cingöz Recai
Haluk Bilginer – Mehmet Rıza
Meryem Uzerli – Göze
Musa Uzunlar – Hayalet
Fatih Artman – Eren
Algı Eke – Hülya
Ushan Çakır – Arsen
Selim Bayraktar – Adil
Hakan Boyav – Ayıboğan
Serkan Keskin – Sadri