Cinsel saldırı suçlamalarından sonra Marilyn Manson’ın elektronik cihazlarına da el konuldu

Bir süredir cinsel saldırı iddialarıyla gündemden düşmeyen Marilyn Manson'ın son olarak geçtiğimiz günlerde evine polis baskını düzenlenmişti. Polis, baskının bir parçası olarak ünlü ismin evinden medya depolama aygıtlarına da el koydu.

Cinsel saldırı suçlamalarından sonra Marilyn Manson’ın elektronik cihazlarına da el konuldu

Yetkililer salı günü yaptıkları açıklamada, Marilyn Manson’a yönelik aile içi şiddet ve cinsel saldırı iddialarıyla ilgili soruşturmanın bir parçası olarak polis Batı Hollywood’daki evine baskın düzenlediğinde medya depolama cihazlarına el koyduğunu söyledi.

Los Angeles County Şerif Departmanı’ndan dedektifler pazartesi günü sabah 7 sularında gerçek adı Brian Warner olan Manson’ın evini aradılar.

Yetkililer, arama emri çıkarıldığında 52 yaşındaki Manson’ın evde olmadığını ve müfettişlerin medya depolama cihazları da dahil olmak üzere eşyalara el koyduğunu söyledi.

GAME OF THRONES YILDIZI DA ŞİKAYETÇİ

Şerif departmanı, bildirilen olayların Manson’ın Kaliforniya’nın Batı Hollywood kentinde yaşadığı 2009 ile 2011 yılları arasında meydana geldiğini söyledi. Polis, dava hakkında bilgisi olan herkesi şerif departmanıyla iletişime geçmeye teşvik ediyor.

Esme Bianco..

Nisan ayında Game of Thrones oyuncusu Esme Bianco, Marilyn Manson’ı cinsel saldırı ve darp ile suçlayarak Manson’a federal mahkemede hukuk davası açtı.

Davada, Manson’ın 2011 yılında rızası olmadan cinsel eylemlerde bulunduğunu söyledi. Bianco, zaman zaman bilincinin kapalı olduğunu ve ayrıca fiziksel istismar, zorla uyuşturucu kullanımı ve şiddet tehditlerinin de olduğunu belirtti.

Evan Rachel Wood da Manson ile ilişki yaşamış ve Manson’ın şiddet içerikli davranışlarından şikayetçi olmuştu.

Bianco’nun iddialarından önce, birçok kadın Manson’ı tacizle suçlamıştı, buna Evan Rachel Wood ve Wolf Alice de dahil.

Kasım ayında Rolling Stone dergisi, Marilyn Manson’ın Batı Hollywood, California’daki dairesinde küçük, ses geçirmez cam bir muhafazaya sahip ufak bir odacık olduğuna haberlerinde yer vermişti. Sanatçıyla birliktelik yaşayan birkaç kadın, bu odayı kadınlara psikolojik olarak işkence yapmak için kullanılan bir hücre hapsi olarak tanımladı.

Marilyn Manson, cinsel saldırı suçlamalarından sonra evini terk ediyor İlginizi Çekebilir Marilyn Manson, cinsel saldırı suçlamalarından sonra evini terk ediyor Marilyn Manson'a yönelik cinsel istismar suçlamaları: Korkunç ifadeler İlginizi Çekebilir Marilyn Manson'a yönelik cinsel istismar suçlamaları: Korkunç ifadeler Cinsel istismarla suçlanan Marilyn Manson'ın evine polis baskını İlginizi Çekebilir Cinsel istismarla suçlanan Marilyn Manson'ın evine polis baskını
Loading...