Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Derya Uluğ’dan basın mensuplarına çirkin sözler
Derya Uluğ’dan basın mensuplarına çirkin sözler
Şarkıcı Derya Uluğ, geçen akşam sevgilisi Asil Gök ile birlikte Bebek'te bulunan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Derya Uluğ'un kaba tavrı etrafta bulunanlar tarafından kınandı.
Magazin 15 Ocak 2018 - 09:54

Okyanus' ve ‘Canavar' şarkılarıyla tanınmayı başaran 31 yaşındaki Derya Uluğ, önceki akşam sevgilisiyle birlikte eğlenmek için Bebek’te bulunan bir mekanı tercih etti. Mekandan geç saatlerde ayrılan çift objektiflere yansıdı.

“DEFOLUP GİDİN ÇEKMEYİN BENİ”

Muhabirlerin kendisini çektiğini fark eden Derya Uluğ, anlamsız tavırlar sergiledi. Basın mensuplarına “Defolup gidin, çekmeyin beni” diyerek kaba bir tavır sergiledi. Derya Uluğ‘un bu tavrı çevrede bulunan insanlar tarafından ayıplandı.

ASİL GÖK OLAYIN CİDDİYETİNİN FARKINDAYDI

Şarkıcı Derya Uluğ‘un sevgilisi Asil Gök, Uluğ‘un konuşmalarının ne kadar sert ve kaba olduğunun farkında olmalı ki sevgilisine “Aşkım böyle yapma. Bak yarın pişman olacaksın” diyerek uyarıda bulundu. Sevgilisinin bu sözlerine de aldırış etmeyen Derya Uluğ, Ne pişmanlığı ya? B.k mu var çekiyorlar. Kovalayın şunları” diyerek bağırdı.

DERYA ULUĞ’UN SEVGİLİSİ ŞAŞTI KALDI

Nasıl bir durumun içinde olduğunu anlayamayan Asil Gök, sevgilisi Derya Uluğ ile birlikte korumalar eşliğinde mekanda ayrıldı.
asilgok

Son güncelleme: 10:15 - 15.01.2018
Etiketler