Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tuzaklar ortaya çıkıyor… (Diriliş Ertuğrul 148. son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul dizisi 148. Son bölümü ile TRT1’de ekrana geldi. Son bölümde; Ertuğrul daha da güçlenerek ve düşmanlarını bir bir yok ederek kutlu yürüyüşünü sürdürüyor. Sırma ağabeyinin ölümünü kabullenemeyiz Arıkbuka'ya gidiyor. Arıkbuka da Ertuğrul'a karşı yeni plan hazırlıkları yapıyor. Ve Ertuğrul ile bir kez daha karşılaşıyorlar ama bu karşılaşma Arıkbuka'yı pişman edecek. Oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 148. Son Bölüm izleme linki ve 149. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tuzaklar ortaya çıkıyor… (Diriliş Ertuğrul 148. son bölüm izle)

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

“Diriliş Ertuğrul fragmanı yayınlandı mı?” sorusu Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünün yayınlanmasıyla merak konusu oluyor. Diriliş Ertuğrul 148. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Ertuğrul obasına zaferle dönüyor. İlbilge de kendi obasında ağabeyinin hain ilan ediyor. Ancak Sırma, ablasına karşı öfke dolu ve ağabeyinin inikamını almak için harekete geçiyor. Ertuğrul düşmanlarına karşı daha da güçleniyor. Ancak zafere giden yolda onu bekleyen engebeleri de biliyor. Diriliş Ertuğrul 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 148. son bölümde başka neler yaşandı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Arıkbuka zehri ile Gündoğu ve Alpleri püskürtüyor. Öksüre öksüre mağaradan çıkan Alplerin ve Gündoğdu’nun hali haraptır. Gündoğdu çıkar çıkmaz Bamsı ve Gündüz’e onlara tuzak kurulduğunu söylüyor. Tam da o sırada etrafları sarılıyor. Ancak başarıya ulaşamıyorlar. Sırma obada İlbilge’nin hükmünün geçersizliğini ilan etmeye hazırlanırken. İlbilge obaya ağabeyi Beybolat’ın cansız bedeni ile geliyor.

Sırma dört gözle beklediği ağabeyini görünce büyük şaşkınlık yaşıyor. İlbilge bu hadisenin herkese ibret olmasını söylüyor. Düşmanları ile birlik olup hevesleri uğrunda koşanların ağabeyi bile olsa sonunun böyle olacağını söylüyor. Ağabeyinden hain diye söz eden İlbilge, ‘her kim bu obada törenin dışına çıkarsa şunu iyi bilsin ki kara pusatım soluklarını kesecek’ diyor. Bu sırada Ertuğrul da Kayı obasına giriş yapıyor. Büyük sevinçle karşılanan Ertuğrul’un yanında ağabeyi Gündoğdu da var. Ertuğrul Albastı’nın Beybolat olduğunu ve şehitlerinin kanının yerde kalmadığını söylüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

ERTUĞRUL ZAFERİNE YÜRÜYOR

Ertuğrul büyük cenk için pusatları kalkdırmaya hazırlanıyor. Bu sırada Sırma, İlbilge’ye karşı hamlelerini bir bir indiriyor. Aynı zamanda Arıkbuka ile işbirliği yaparak ağabeyinin intikamının alınmasını istiyor. Arıkbuka Ertuğrul’un hazırlık içinde olduğunun farkında. Ve bir kez daha karşı karşıya geliyorlar. Ertuğrul bu sefer daha güçlü.