Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanı izle: Ertuğrul Bey ve alpleri tuzaktan kurtulabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam TRT 1 ekranlarına gelen Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı. Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanında Vasilius ile Ural'ın hain tuzağına düşen Ertuğrul Bey ile alpleri kurtulabilecek mi? İbni Arabi'nin duası kabul olacak mı? Hayme Ana, Halime ve Dündar'ın şaşkın bakışları neyden dolayı merak ediliyor? Ertuğrul Bey baskında yaralı olarak mı çıkıyor? Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanı izle: Ertuğrul Bey ve alpleri tuzaktan kurtulabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranları tarafından heyecanla izlenen son bölümün ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanında Ertuğrul ve Alplerine kurulan tuzak dikkat çekiyor. Kalesinde sıkışıp kalan Vasilius, Ertuğrul bey karşısında ne yapacağını şaşırır ve Ural ile ittifak kurar. Bu ittifakın ilk işi Ertuğrul bey ve Alplerine bir kervan üzerinden tuzak kurmak olur. Bir anda çevreleri sarılan Ertuğrul Bey ile alpleri bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanında Hayme Ana, Halime Sultan ve Dündar’ın şaşkın bakışlar ne mana içeriyor? Bu şaşkınlık oba içerisinde olan bir olaydan dolayı mı yoksa Ertuğrul Bey veya alplerinden biri mi yaralandı? İşte Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanı…

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul geçen bölümde askerlerinin Aslıhan'ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar'a gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey'in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı'nın Teo'nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir. Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar'ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul'un karşı hamlesi ne olacaktır?

Diriliş Ertuğrul son bölümde diğer yandan Dündar, Acar Bey'in kızı Günyeli'ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime'ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli'nin Acar Bey'in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?