Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Ertuğrul Bey'in evleneceğini öğrenen İlbilge Hatun hayal kırıklığına uğramıştı. Bu akşam Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünü bekleyen seyirciler de hayal kırıklığına uğradı. Her bölümde aksiyonu ve kahramanlıkları artıran Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Peki Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm tarihi açıklandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Ocak 2019 - 15:29

Diriliş Ertuğrul, her Çarşamba TRT 1 ekranlarına yeni bölümleri ile geliyor. Diziseverlerin gözdesi olan Diriliş Ertuğrul uzun zamandır başarılı bir reyting grafiği çiziyor. Başrolde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı diziye yeni sezonda İlbilge Hatun rolüyle güzel oyuncu Hande Soral katılmıştı. Ertuğrul Bey ile İlbilge’nin aşkını yeni sezonda izlemeyi bekleyenler bu hafta yeni bölümün yayınlanmaması üzerine hayal kırıklığı yaşadı. Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Diriliş Ertuğrul ile ilgili son gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Diriliş Eturğul’un yayın saatinde TRT1 yayın akışında görünmemesi heyecan yarattı. Yeni yıl nedeniyle diziler tatile girdi ancak TRT1 dizileri devam ediyordu. Geçtiğimiz hafta pazar günü TRT dizilerinden Elimi Bırakma da yayınlanmadı. Dizi bir hafta ara verdi. Diriliş Ertuğrul’un da ara verebileceği düşünülüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul onunla oyun oynamaya çalışan Dragos’u aklıyla alt edecek. Ama Dragos’un gerçekte kim olduğunu öğrenecek mi? Bunu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Ertuğrul’a karşı ilgisi ve sevgisi her halinden belli olan İlbilge, Ertuğrul’un kız kardeşi ile evleneceği haberini alacak. Bu aşk hikayesinin nasıl gelişeceği merak ediliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge kalede tutsak ama kimseye boyun eğmiyor. Artuk Bey de sandık yüzünden işkence görüyor. Artuk Bey'i kaçıranlar Moğollardan alınan sandıkta ne olduğunu soruyorlar. Artuk Bey uğradığı tüm zulümlere konuşmayarak direniyor. İşkencede o kadar ileri gidiliyor ki sözlerine mil bile çekiliyor.
dirilis-ertugrul

ERTUĞRUL ‘DRAGOS' YALANININ FARKINDA

Ertuğrul, Uranos'un Dragos olmadığının farkında. Turgut Alp ve Bamsı ile konuşarak Uranos'un Dragos'un maşalarından biri olduğunu söylüyor. Ertuğrul Dragos'un hedef şaşırtmak istediğinin farkında. İlbilge Hatun'a karşı altınlar, vergi indirimi ve her yıl üretilen malüllerden isteniyor. Ertuğrul, altınların geri getirilmesini istiyor. Dragos'la kılıcı ile değil aklı ile savaşacağını söylüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

SIRMA ÖFKEYLE HAREKETE GEÇİYOR

Sırma da İlbilge'nin kaçırıldığını öğreniyor. Ayrıca ağabeyinin zindana atıldığı bilgisini de alıyor. Alpleri ile yola çıkarak hana gidiyor. Hana giren Sırma Ertuğrul'u soruyor. Selcan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sırma durumu anlatarak sakin olamayacağını söylüyor. Selcan, Dragos konusunda Sırma'yı uyarıyor ama Sırma'nın kafasında bambaşka bir senaryo var. Selcan onu sakinleştirse de Sırma Emir Bahattin ile İlbilge'nin izdivacından haber vererek Selcan'ı tehdit ediyor.

Son güncelleme: 18:05 - 09.01.2019