Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm sezon finali izle Heyecan tavan yaptı Obaya sızan yılan!
Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm sezon finali izle Heyecan tavan yaptı Obaya sızan yılan!
Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm sezon finali izleme linki haberimizde! Hayme Ana Alangoya'yı öldürür... Diriliş Ertuğrul heyecan dolu bir bölüm ile dördüncü sezon finalini yaptı. Dönem dizilerine damgasını vuran Diriliş Ertuğrul'da başrolde yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan yer alıyor. Dizi severler şimdiden yeni sezonu heyecanla bekliyor. Dizinin gelecek sezon Osmanlı Devleti'nin kurucusu Ertuğrul Bey'in oğlu Osman Gazi'nin hayatını ele alması bekleniyor. İşte Diriliş Ertuğrul final bölümü izleme linki ve son bölüm özeti...
Magazin 6 Haziran 2018 - 22:23

Diriliş Ertuğrul’un sezon finalinde Hayme Ana, Moğollar’ın lideri Noyan’ın kardeşi Alangoya’nın casus olduğunu öğrenir. Alangoya casus olduğu anlaşılınca bıçağı eline alıp Hayme Anayı öldürmeye niyetlenir ama Hayme Ana ondan önce davranır. Ertuğrul Bey, Ögeday Han'a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul'dan Selçuklu'nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme'nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han'ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİ İZLE

Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla'nın aslında Noyan'ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul'a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası'na doğru yola koyulmuşlardı…

Ertuğrul ve alplar, Noyan'dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası'na gelebilecekler mi? Osman'ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman'a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday'ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

Son güncelleme: 11:27 - 07.06.2018