Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Gündeş’in kızkardeşi ortaya çıktı
Ebru Gündeş’in kızkardeşi ortaya çıktı
Babası Remzi Gündeş'e yaptığı jestle gündeme gelen Ebru Gündeş'in bir de kızkardeşi varmış.
Magazin 11 Nisan 2016 - 13:45

Eşi Reza Zarrab’ın Amerika’daki tutukluluğu sürerken, Ebru Gündeş de özel hayatına dair yaptığı atılımlarla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde babası Remzi Gündeş'in aynı zamanda ev olarak da kullandığı ve sahibi öldüğü için mirasçıları tarafından satışa çıkarılan dükkanını satın almıştı.

  

 


KIZ KARDEŞİ VARMIŞ

Remzi Gündeş, Ebru Gündeş'in annesiyle evliliğinden sonra bir evlilik daha gerçekleştirdiği ve bu evlilikten otuzlu yaşlarda bir kızının daha olduğunu söyledi. Gündeş'in kız kardeşinin fotoğrafıysa Söylemezsem Olmaz programında ortaya çıktı. Ebru Gündeş'in kardeşi Aslıhan'la hiç görüşmediği öğrenilirken, Aslıhan Gündeş'in 2 yıl önce Ebru Gündeş'in konserine gittiği attığı şu Tweet' le ortaya çıktı.

Aslıhan Gündeş, sosyal medya hesabından ablasına “Konser süperdi, sen de öyle. Göz göze geldik beni gördün, hayırlısı böyleymiş. Ben buralardayım. Seni Seviyorum” yazdı.

 

Son güncelleme: 14:38 - 11.04.2016