Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elimi Bırakma yeni sezon ne zaman? Elimi Bırakma ne zaman başlayacak?
Elimi Bırakma yeni sezon ne zaman? Elimi Bırakma ne zaman başlayacak?
Elimi Bırakma ilk sezon finali ile izleyicisine veda etti. Elimi Bırakma dizisinin sezon finalinde; Azra yaşadığı onda acı tecrübeden sonra mutluluğu Cenk ile buluyor. Rüya gibi bir düğün ile evleniyorlar. Ama Sumru bu mutluluğu hazmedemiyor. Azra'ya duyduğu öfke daha da artıyor. Düğün evine gelen Sumru, çantasından çıkardığı silah ile Azra'yı öldürmek istediğini söylüyor. Bu sırada Cenk de korkunç bir kaza geçiriyor. Üstelik Melis ve Mert de onunla beraber.Peki Elimi Bırakma yeni sezon ne zaman? Yeni sezonda hangi sorulara yanıt aranacak? İşte Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümleri ile ilgili merak edilenler...
Sozcu.com.tr
Magazin 16 Haziran 2019 - 16:52

Elimi Bırakma dizisi ilk sezon finalini yaptı. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimleri barındıran dizi yeni sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Peki yaz tatiline giren Elimi Bırakma dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte sezon finali ve yeni sezona dair merak edilenler…

ELİMİ BIRAKMA YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaz dizisi olarak başlayan Elimi Bırakma 2. sezonuna hazırlanıyor. 2 Haziran Pazar günü sezon finali yapan dizinin önümüzdeki sezon yayın gününde bir değişiklik beklenmiyor. Yani pazar günleri yayınlanmaya devam edecek. Ayrıca Eylül ayı içerisinde de başlaması bekleniyor.

ELİMİ BIRAKMA SEZON FİNALİ ÖZETİ

Azra, babasının katilini öğreniyor. Mesut ile Azra ilk kez gözyaşları ile sarılıyor. Mesut, kardeşini çok özlediğini söylüyor. Tüm bunlar Cansu’nun ölümünden sonra yaşanıyor. Sumru hayattaki en önemli valrığını kaybediyor. Azra geç kazandığı kızkardeşinin ölümü ile perilan oluyor. Sumru, Azra ile başbaşa konuşuyor. Sumru, Azra’yı suçluyor. Cansu’yu Azra’nın kurtarabileceğini söyleyerek Azra’yı bencillikle suçluyor. Azra o günü anlatmaya çalışıyor ama Sumru, Cansu’nun ölümünden Azra’nın sorumlu olduğunu söylüyor. Azra zaten çok üzülürken iyice parçalanıyor. Sumru’dan sonra Cenk Azra’nın yanına geliyor. Azra kendini suçlarken Cenk onu sakinleştirmeye çalışıyor. Bu sırada hızını alamayan Sumru, Mert’i alıp evden çıkıyor. Azra, Mert’in ortalıkta olmadığını anlayınca telaşa kapılıyor. Sumru, Mert’e Cansu’nun yanına gidip gitmek istemediğini söylüyor. Mert bunu istediğini söyleyince, Sumru ‘bende istiyorum’ diyerek gözünü ne kadar akrarttığını gösteriyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

DÜĞÜN VE ÖLÜM

Cenk ile Azra evleniyor. Sumru düğünden düğün günü haberdar oluyor. Azra ile Cenk nikah masasına oturuyor. Aşk ile mutluluk ile düğünleri yapılıyor. Azra ile Cenk hayatlarının en güzel gününü yaşarken Sumru içten içe öfke ile büyüyor. Cansu’nun intikamını almayı kafaya koyan Sumru düğün evine geliyor. Bu sırada Cenk de Azra’nın istememesine rağmen Melis ve Mert ile yola çıkıyor. Yalnız kalan Azra gelin odasında Sumru ile yüzleşiyor. Sumru, Cansu’nun yerine Azra’nın ölü olması gerektiğini söylüyor. Sumru Cansu’nun kefesn Azra’nın gelinlik giydiğini söyleyerek silah çıkarıyor. Azra’ya silah çekip Azra’nın da yaşamayacağını söylüyor. Azra çok korkuyor ve Sumru’yu sakinleştirmede de başarılı olamıyor. Bu sırada bir felaket de Cenk’in başına geliyor. Mert, Melis ve Cenk korkunç bir kaza geçiriyor. Perte çıkan araçta 3’ü de baygın şekilde yatıyor.