Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emin Olcay, Deniz Oral’a isyan etti
Emin Olcay, Deniz Oral’a isyan etti
70 yaşındaki usta oyuncu Emin Olcay, kendisinden üç günlüğüne 4 bin TL borç alan Deniz Oral'ın iki sendir kendisini oyalayıp borcunu ödemeye yanaşmadığını iddia etti.
Magazin 23 Kasım 2016 - 15:13

‘Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde Polat Alemdar’ın babası Ömer Baba’yı canlandıran usta tiyatrocu Emin OIcay, kendi tiyatrosunda ‘Düdüklüde Kıymalı Bamya’ isimli oyunu sahnelemeye başladı. İki tane sinema filmi projesinde rol alacağını ifade eden Olcay, Tokat'ta çekilen Çarşı Pazar filminde birlikte rol aldığı Deniz Oral’ın kendisinden borç aldığı 4 bin lirayı iki yıldır ödemediğini ifade etti.

“ÜÇ GÜNLÜĞÜNE İSTEDİ, İKİ YIL OLDU”

deniz

Zor durumda olduğunu söylediği için Deniz Oral’a borç verdiğini dile getiren Olcay, “Üç günlüğüne benden borç istedi. Tiyatro personelinin maaşını verdim iki senedir beni defalarca kandırdı. Şimdi de ödemeye yanaşmıyor. Yasal yollara başvuracağım artık. Başka şekilde vermeyecek. Eşi ve çocuğu var. Onların hatrına bekledim ama bu yaptığı yüzsüzlük” dedi.