Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En renkli 2018 sahnesi
En renkli 2018 sahnesi
Cengiz Kurtoğlu, Zara ve Kutsi yeni yıla Yeşilköy’de Wow Hotel’de "Merhaba" dediler. Yaklaşık 1600 kişinin dinlemeye geldiği yılbaşı sahnesinde sanatçılar şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı. Yeni yıl coşkusunu sahnede yaşayan sanatçılar, “Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl” dilediler.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Ocak 2018 - 08:35

 

Sahneye ilk olan çıkan Kutsi, romantik ve hareketli şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirdi ve perküsyon çaldı. Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kutsi, 2018 yılında sevgilisi Feyza Çıpa'yla düğünü hakkında “Düğünümde Kutsi çıkacak. Feyza, ‘Kutsi’yi çıkaralım sahneye’ dedi” sözleriyle espri yaptı.

zara-ic

“SEVGİ VE MUTLULUK DAĞITTI”

Kutsi'nin ardından sahneye çıkan Zara, beyaz elbisesiyle gözleri kamaştırdı. Seslendirdiği şarkılarla dinleyicileri mest eden Zara, sahne öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Zara, “Sevgi ve mutluluk dağıtacağız. Aşk şarkılarımız ve türkülerimiz var” dedi.

SİNEMAYA GÖZ KIRPTI

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynayan şarkıcı yeni yıldan sinema filmi diledi. Zara, “2017 çok güzel geçti. Yeni yılda sinema filmi diliyorum” dedi.

YENİ HALİNDEN MEMNUN

Sahneye en son çıkan arabesk müziğin usta ismi Cengiz Kurtoğlu, en beğenilen şarkılarını sevenleriyle birlikte hep ağızdan söyledi. Şarkı aralarında yaptığı esprilerle izleyicileri gülme krizine sokan Kurtoğlu, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı. Fit vücuduyla dikkat çeken şarkıcı, “Bu kiloları verdikten sonra üzerimden ağır bir yük kalktı” dedi. Zara ve Kutsi'yle birlikte sahneyi paylaşmasıyla ilgili Kurtoğlu, “Üçlü güzel bir karışım oldu. Her duygudan nefesler var. Bende ağabeyleri olarak yanlarındayım” dedi.

Son güncelleme: 12:19 - 01.01.2018