Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engelli oğluna yapılan hakaret Çılgın Sedat’ı hem üzdü hem kızdırdı
Engelli oğluna yapılan hakaret Çılgın Sedat’ı hem üzdü hem kızdırdı
Bir takipçisi, şarkıcı Çılgın Sedat'ın spastik engelli oğluna iğrenç bir benzetmede bulundu. Şahsın kötülük dolu twit'ine sosyal medyada tepki yağarken, ünlü sanatçı "Ben de Siraç'ıma şeref namus sözü veriyorum. Seni buldurup da adalet önünde hesabını sordurmazsam adam değilim" diyerek öfkesini dile getirdi.
Magazin 3 Temmuz 2017 - 17:56

Adı konulamayan kötülük bu olsa gerek. Bir sosyal medya kullanıcısı, spastik engelli çocuğu bulunan ve ‘Çılgın Sedat’ olarak tanınan ünlü sanatçıya yazdıklarıyla şoke etti.
Geçen yıl Survivor Yarışması’na katılan Çılgın Sedat, takipçisinin “Spastik oğlun hayvana benziyor, bırak hayvanat bahçesine kurtul” yazmasıyla dehşete düştü.
“HESAP SORMAZSAM ADAM DEĞİLİM”
Takipçisinin sözlerini ifşa eden şarkıcı, “Bir insan bunu yazar mı be? Vicdansız şerefini yitirmiş! Sen adamsan ya da kadınsan yüreğin var ise karşımda söyleyeceksin bunu ama yargı var. Ben de Siraç’ıma şeref namus sözü veriyorum. Seni buldurup da adalet önünde hesabını sordurmazsam adam değilim” dedi.

 

İŞTE O PAYLAŞIM
640xautoÇılgın Sedat’ın hakaret içerikli paylaşımı kendi sosyal medya hesabından duyurmasıyla yorumu yazan kişiye büyük bir tepki oluştu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı yazdıklarıyla sanatçıya destek oldu.

destekTwitter’da SiraçlarMelektirDokunmayın” hashtag’i kısa sürede Trend Topic oldu.

destek1

Son güncelleme: 09:21 - 04.07.2017