Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Akyürek’ten Cansu Dere ile aşk iddialarına yanıt!
Engin Akyürek’ten Cansu Dere ile aşk iddialarına yanıt!
Çağan Irmak'ın son filmi 'Çocuklar Sana Emanet'in basın toplantısında konuşan yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, Cansu Dere ile aşk yaşadığına dair iddiaları yalanladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 16 Mart 2018 - 11:17

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği, başrollerini Şerif Sezer, Engin Akyürek ile Hilal Altınbilek’in paylaştığı ‘Çocuklar Sana Emanet’ filminin basın toplantısı Gümüşsuyu’ndaki Opera Otel’de yapıldı. Toplantıya derin yırtmaçlı beyaz kostümü ile katılan Hilal Altınbilek,” Bu benim ilk sinema filmim. Çağan Irmak ile çalışmak başlı başına bir şans ve onur” dedi.

Ünlü yönetmen ise “Bizim için çok farklı bir iş oldu. Bu filmi yorumculuğumun çok ayrı yerine koymak istiyorum. Hem matematiğiyle hem de hikayesiyle çok farklı bir film oldu. Benim için büyülü bir atmosferdi” açıklamasını yaptı.

AŞK HABERLERİNİ YALANLADI

Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek de son günlerde oyuncu Cansu Dere ile aşk yaşadığına yönelik iddiaları yalanlayarak, “Bu konular filmin önüne geçmesini istemiyorum. Nereden çıktı bu haberler ben de bilmiyorum. Öyle bir şey yok” dedi.

‘Çocuklar Sana Emanet’ 23 Mart’ta vizyona girecek.

enginakyurekmustafakizginyurek2
Son güncelleme: 11:18 - 16.03.2018