Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hem Leyla hem Sanem aşka geliyor! Erkenci Kuş 24. yeni bölüm fragman | ön izleme yayınlandı! (Erkenci Kuş 23. Son bölüm izle)
Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı | ön izlemesi yayınlandı. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem tüm engellere rağmen aşkına kavuşuyor. Sanem’in aşkını ailesine anlatmak için biraz zamana ihtiyacı var. Ama dedikodular buna izin vermiyor. Bu da Aylin’in ekmeğine yağ sürüyor. Erkenci Kuş son bölümde yaşananlar ve 23. bölüm izleme linki haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte, Erkenci Kuş 24. yeni bölüm fragmanı | önizleme...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Aralık 2018 - 22:07

Erkenci Kuş yeni bölüm ön izlemesi yayınlandı. Erkenci Kuş 23. son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Can bu oyundan sıkıldığını söyleyerek Sanem'ine kavuşuyor. Sanem'in içinde yeniden kelebekler uçuşuyor. Ablası Leyla'nın da durumu farklı değil. Emre, kendine engel olamadığını söyleyerek onu öpüyor. Aylin ise her zamanki gibi bir pusuda açık bekliyor. Aradığı açığı da buluyor. Sanem ile Can ilişkisi ile önce Deren'i dolduruyor sonra da bu gizli aşkı açığa çıkarmak için hain bir plan yapıyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 23. BÖLÜM ÖZETİ

Can ile Sanem yeniden sevgili oluyor. Lansmanda aşklarını birbirlerine itiraf ediyor. Can yine kimseden bir şey saklamak istemezken Sanem daha temkinli davranıyor. Can içeri girip heyecanla onu arayan Ceyda'yı reddedip acilen oradan ayrılıyor. Ceyda bu olaya çok bozuluyor.

Sanem ile Can oradan hızla uzaklaşıyorlar. Sanem telefonunu ablasında unutunca Can'dan aramak zorunda kalıyor. Leyla'ya başından geçenleri hızlıca anlatıyor ve onu merak etmemesini istiyor. Ayrıca kimseye bir şey söylememesi için ablasını tembihliyor. Deren şüphelenmeye başlıyor. Can ve Sanem'in ortadan kaybolması onu şüphelendiriyor. Sonra da Emre'ye Sanem'i şikayet ediyor.

Sanem, Can ısrarla onunla kalmak istese de eve gitmek zorunda olduğunu söylüyor. Can onu evin kapısına kadar getiriyor. Can, Sanem'i koklarken komşulardan biri onlar görüyor. Sanem bi de arabadan şaşkın şaşkın inince, kadın onu sarhoş sanıyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AYLİN DEREN'İ ZEHİRLİYOR

Aylin uzaktan uzağa Emre ile Leyla'yı izliyor. O sırada Deren yanına geliyor. Alkolü fazla kaçıran Aylin, Deren'i doldurmaya çalışıyor. Sanem'in gelişi ile Deren'in pozisyonunun tehlikeye girdiğini anlatıyor. Bununla da kalmıyor Sanem ile Can'ın birbirlerini sevdiğini söylüyor. Deren bozulmamış gibi yaparak Aylin'i tersliyor.

erkenci-kus-yeni-bolum

EMRE LEYLA'YI ÖPÜYOR

Emre Leyla'yı eve bırakıyor. Yolda Sanem'in tuvalette mahsur kaldığını anlatıyor. İkisi de bu durumla çok eğleniyorlar. Tam vedalaşma anında Emre, Leyla'yı öpüyor. Sonra da kendini tutamadığı için özür dileyip ‘Bir güç beni sana çekiyor' diyor. Leyla kendisine engel olmamasını söylüyor. Emre ve Leyla da meraklı komşunun radarına takılıyor.

erkenci-kus-izle

CAN İLE SANEM DEDİKODULARI

Sanem, Can ile olan aşkını gizli olarak yaşamak istiyor. Özellikle de annesi Menkıbe'nin bu ilişkiyi ondan duymasını istiyor. Ancak Can ile aralarındaki ilişki herkesin dikkatini çekiyor. Hem mahallede hem de ajansta dedikodular yayılıyor. Sanem durumu kurtarmak isterken ailesine yalan söylüyor. Bu durumu fırsat bilen Aylin de atağa geçiyor.

Son güncelleme: 07:53 - 10.12.2018