Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 50. yeni bölüm fragmanı: Sanem’den hayatıyla ilgili önemli karar
Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı sevilen dizi Erkenci Kuş, 6 Ağustos Salı günü yayınlanacak olan 51. bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizinin 49. son bölümünde; Sanem, hayatıyla ilgili radikal bir karar alır. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Erkenci Kuş son bölüm izleme linki...
Magazin 23 Temmuz 2019 - 23:04

ERKENCİ KUŞ 50. YENİ BÖLÜM ÖNİZLEME

Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde; Leyla'nın kampanyayı kurtarmak için söylediği küçük yalan ajansta büyük sorunlar yaratır. Can'ı yeniden kazanmaya çalışan Sanem ise yaşadığı bir olay nedeniyle radikal bir karar alır.

ERKENCİ KUŞ 49. SON BÖLÜM İZLE

Can, geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmaya çalışıyor. Geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmayı başaran Can, hem kendini hem Sanem'i şoke eden sağlık sorunu yaşadığını farkına varır. Sorunla yüzleşen Sanem, ekibin de yardımıyla ajansı tekrar açar fakat her ikisi de ne kadar zorlu bir sürece girdiklerinin farkında değillerdir.

Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Erkenci Kuşun 51. bölümde final yapacağı haberi doğrudur. Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup, 52 bölüm Kurban Bayramı'na denk geldiği için kanalımız Star TV ile konuşup 51. bölüm final olmasına karar verilmiştir.”

“Erkenci kuş oyuncuları ve teknik ekibi 15 aydır hiç durmadan çalışmaktadır. Tatil onlarında hakkıdır.kalan 3 bölüm. Keyfini çıkarın. Teşekürler.”

Son güncelleme: 08:48 - 25.07.2019