Eser West kimdir? Neden ayrıldı?

Survivor'da dün gece daha önce benzerine hiç rastlamadığımız bir olay gerçekleşti. Gönüllüler takımındaki Eser West açlıkla baş edemeyince Survivor'dan ayrıldı. Peki, Eser West kimdir?

Eser West kimdir? Neden ayrıldı?

TV8’in haftanın 5 günü yayınlanan ve büyük bir heyecana sahne olan yarışması Survivor’da şoke eden bir gelişme yaşandı. Yarışmanın başarılı isimlerinden olan fakat açlık problemleri yaşayan Eser West yarışmadan ayrıldı. Acun, Eser’in yarışmadan ayrılış sebebini tek tek sıraladı…

 

ESER WEST KİMDİR?

Eser West, 1990 yılında New York'ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West, Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamladı. Survivor 2017 yarışmacısı Eser, 1.75 boyunda ve 80 kilo ağırlığında.

ABD'den Türkiye'ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. La Guardia Communitiy College Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlayan Eser West bir süre önce Hande Yener'in klibinde yer aldı. 1.75 boyunda olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, Cansel Çördük ile aşk yaşadı, ancak çift, halk oyuyla birinci olmalarına rağmen ödülü kabul etmedi ve evlenmek yerine ödülü diğer yarışmacılara devretti.