Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izle! EDHO sezon finalinde neler yaşandı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izle! EDHO sezon finalinde neler yaşandı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finali yaparak tatile girdi. Sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer alıyor, dizide çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılıyor. İşte EDHO sezon finali izleme linki ve son bölüm özeti...
Magazin 12 Haziran 2018 - 22:43

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinde neler oldu? Son bölümde; Yaşar’a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam… Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNAL İZLE

Önce Hızır’ı sonra Ünal’ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır’a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister.

Meryem’e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.