Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eyüp Sultan Aylar kimdir? O Ses Türkiye Eyüp Sultan nereli?
Eyüp Sultan Aylar kimdir? O Ses Türkiye Eyüp Sultan nereli?
O Ses Türkiye’de finalde yarışacak olan Eyüp Sultan Aylar kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Eyüp Sultan Aylar, Trt müzik’te yayınlanan ve Metin Özülkü'nün sunduğu “Engelsiz Sahne” adlı programda da sesini ve yeteneğini sergilemişti. Peki Eyüp Sultan Aylar kimdir?
Magazin 15 Şubat 2020 - 19:04

Eyüp Sultan Aylar, O Ses Türkiye’de yarı finalde bu akşam yarışacak olan isimler arasında yer alıyor. Doğuştan görme engelli olan Eyüp Sultan Aylar kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye Eyüp Sultan Aylar hakkında merak edilenler…

EYÜP SULTAN AYLAR KİMDİR?

Ege Üniversitesi konservatuar bölümü mezunu olan Eyüp Sultan Aylar, aslen İzmirli ve müzisyen. doğuştan görme engelli olmasına rağmen 5 yaşından itibaren müzikle ilgileniyor. Eyüp Sultan Aylar, Trt müzik'te yayınlanan ve Metin Özülkü’nün sunduğu “Engelsiz Sahne” adlı programda da sesini ve yeteneğini sergilemişti. Bağlama, ney, org ve kaval çalabilen Eyüp Sultan Aylar, Taksim metrosunda müzik dinletisi sunuyor.