Ezgi Mola coronaya yakalandı

Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncu Ezgi Mola corona virüsüne yakalandı. 7 kez test yaptıran oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Testlerimi yarısı negatif yarısı da pozitif çıktı. İki aşımı da yaptırdığım için en ufak semptom göstermeden geçiriyorum" dedi.

Masumlar Apartmanı’nda ‘Safiye’ karakterini canlandıran Ezgi Mola, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda corona testlerinin bazılarının pozitif çıktığını söyledi.

“7 KEZ TEST YAPTIRDIM”

Instagram’dan sağlık durumu hakkında bilgi veren sevilen oyuncu, “Arkadaşlar, temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. 7 kez test oldum, testlerimin bazıları pozitif, bazıları ise negatif. Dolayısıyla bu risk durumu devam ettiği için de sürekli negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum. İyi ki iki aşımı da yaptırmışım” dedi.

“LÜTFEN AŞINIZI YAPTIRIN”

Aşı olduğu için hastalığı hafif atlattığının altını çizen Mola, “Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90’ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın” çağrısında bulundu.

Yeni vaka sayısı arttı! 'Yarın daha ağır yükler taşıyacağız' İlginizi Çekebilir Yeni vaka sayısı arttı! 'Yarın daha ağır yükler taşıyacağız' Emine Ün'ün acı günü İlginizi Çekebilir Emine Ün'ün acı günü 7 aylık hamile Bergüzar Korel corona aşısı oldu: Psikolojim bitti İlginizi Çekebilir 7 aylık hamile Bergüzar Korel corona aşısı oldu: Psikolojim bitti