Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Puhu TV tarih verdi
Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Puhu TV tarih verdi
İzlenme rekorları kıran Türkiye'nin ilk internet dizilerinden Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı geldi. Puhu TV resmi Twitter hesabından Fi Çi yeni bölüm ne zaman sorusuna yanıt verdi. Yakında final yapması beklenen Fi Çi dizisi hakkında son gelişmeler haberimizde...
Magazin 26 Ocak 2018 - 21:26

Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı geldi! Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal’ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyor. Finale geri sayım yapan Fi Çi dizisinin yeni fragmanı büyük merak uyandırdı. İşte nefes kesen sahnelerle Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Geçmişin hayaletleri gerçekten kaçanlara yetişebilecek mi?  Fi Çi yeni bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Gizemli Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanında Can Manay ambulanslarla birlikte görülüyor.Toprağa gömülen kimin cesedi? Duru, kaçıyor. Özge soruyor “Bu kadar kötü insan nasıl olabiliyor?” Peki Fi Çi yeni bölümde neler olacak? Fi Çi 8. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

fi-ci-8

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Fi Çi 8. yeni bölüm 2 Şubat’ta Puhu TV’de yayınlanacak. Dizinin saati ise henüz belli değil.

Fİ Çİ 8. BÖLÜM FRAGMANI

 

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık’ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

Son güncelleme: 09:52 - 29.01.2018